reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
cześć dziewczyny
no przepraszam że Was zaniedbuje ,poprawię się obiecuję !!!

Roza byłam u endo dzisiaj nic konkretnego nie powiedziała dałą skierowanie na badania ft 3 i 4 na TSH ,ATG I ATPO ,wyniki pojutrze albo jutro się okaże ,a za tydzień mam wizytę kolejną robiłam usg tarczycy i mam wszystko dobrze ,ale wynik mówi sam za siebie więc czekam na wizytę :baffled: i trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&& za II w końcu!

anastazja widzę u Ciebie luz blus :tak:
 
Cześć dziewczyny! my zaczęliśmy się starać 2 mce temu ... na razie się nie udało - ale to jeszcze nie koniec świata. Możliwe,że przyczyną niepowodzenia był mój stres związany z pracą. Wizytę u mojej gin-endo mam 7.12 i nie mogę się doczekać bo chyba jednak coś jest nie tak. Ostatni wynik tarczycy miałam dobry, łykam euthyrox ale chyba inne leki się wypaliły, ponieważ moje miesiączki mnie przerażają ... Trwają 1,5 dnia max do 2 dni !!!
shocked.gif
z czego ten 1 dzień albo 1,5 dnia to krwawienie minimalne a później brązowe upławy ... i koniec ...
 
CISZA - widzę CISZĘ !!!!!!:-):-):-)

Idę dzisiaj do lekarza, ginekoloda - jak Ja nienawidze chodzić do przychodni , masakra, zamiast 1 wizyty mogę ćwiczyć przez 2 tyg :tak:
roza - pędzi z tempką
zuza - się luzuje
buttergl - walczy ze stażem
danka - walczy z chorobą i nauką
tygryseczek - cieszy się ze zdrowia ( USG )
nikusia - nas nie czyta, ale jest przed @ i ma nastrój melancholijny :confused:
hmmmm i tylko tyle nas jest ??:confused:
 
wieciszek - biega :-):-):-) hmmm a to nei Ty w parku w Krakowie dzisiaj biegałaś ? :-D:-DŻartuję oczywiście, przy piątku humor mnie się trzyma :-p
 
nie nie kochana, ja nie z Krakowa ;) takiego speeda jeszcze nie mam, żeby przez pół polski przebiec ;) chociaż nosi mnie, przyznam ;P
 
reklama
he he przy piątku zawsze humorek dopisuje.... a ja dziś w pracy miałam "seksualny dzień" jak to mówi moja zmienniczka:-D

Zuza to dobrze że usg w porządku:-) ja też trzymam kciuki za II kreseczki upragnione i już nie mogę się doczekać wiadomości od ciebie:-)

Anastazja pędzi pędzii zapewne na finiszu walnie jak dzik w sosnę:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry