reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

anastazja1m normalnie mam 29-32 dni (różnie), odkąd odstawiłam tabletki to raz mi się zdarzył 35 dniowy (ale to miałam duuużo stresów związanych z pogrzebem babci, z resztą jak to zwykle z pogrzebami, nic przyjemnego), ale teraz po raz pierwszy wyskoczył mi taki 39-dniowy i to mnie zmyliło.

A i ja mam kota :)
 
reklama
To nic się nie martw, jak tylko raz tyli wybryk to nic strasznego, wiadomo, chciałoby się żeby to było TO - czyt. ciąża, Ja tak miałam w zeszłym roku we wrześniu, 34 dzień i nic, poleciałam nawet na betę ale 35 dni okres , zawiedziona byłam na maksa :angry:
A to widzisz, dobrze że masz kota, a znasz Purina One? Bo Ja się załapałam na kampamie streetcom i przysłali mi do testowania, w zasadzie nie mnie tylko mojej koteczce żarełko i to polega na tym że mam rozgłosić/reklamować ten produkt jeśli mi podpasował :-) tzn nawet nie mnie tylko mojej podopiecznej a jakbyś była z Krakowa to bym Cię mogła nawet poczęstować tym jedzeniem:tak:
 
Ja też sie mogę do was dołączyć..? ja chyba wiem czego nie moge zajsc w ciaże przez tarczyce mam niedoczynność teraz sie bede leczyć 3 msc i zobaczymy czy TSH mi spadnie czy też nie a ze swoim M staraliśmy sie 3 msc i nic nie wyszło...
 
Ostatnia edycja:
anastazja1m niestety z Krakowa nie jestem, ale co do puriny to kupuje takową mojemu kotu, mam kocura po kastracji i z suchych karm ta mu najbardziej podpasowała.
A i dzięki za słowa pocieszenia co do cykli ;) po 8 nieudanych cyklach zaczyna się to wszystko irytujące robić i człowiek szuka już nawet dziury w całym, już nie mówiąc, że na głowę siada. Zwłaszcza jak się okazuje, że spora część znajomych nagle zachodzi jak na pstryknięcie... ehh

tygryseczek witaj. Kiedyś na jakimś forum czytałam, że i dziewczyny z nadczynnością zachodziły. Pewnie to wcale nie ułatwia, ale wydaje mi się, że też nie wyklucza. Nie jestem lekarzem, nie znam się na tym, ale bym nie traciła nadziei. Wszak 3 cykle to jeszcze nie problem jak na moje. Nawet na pudełku od testów owulacyjnych przeczytałam, że zdrowe pary mogą z pomocą testów próbować 3-4 cykle zanim się uda. Wkurzający lekarze twierdzą, że problem się zaczyna dopiero wtedy kiedy przez rok nie zabezpieczająca się para nie zajdzie w ciążę. A i tak człowiek chciałby to wszystko przyspieszyć.
 
Anastazja zaglądam cały czas tylko cisza była:-(

Witam nowe dziewczyny:-):-)

Miałam kupę roboty i zmęczona byłam - przygotowywałam dzieci do pasowania na przedszkolaka:-) i wczoraj cudnie wystąpiły:-):-)
 
reklama
Roza ja dzisiaj lenistwo mam błogie gadam właśnie z przyjaciółką niestety na skypie bo daleko mieszka ,odgrzewam pyszną zapiekankę a nie mam weny do niczego dzisiaj :no::rofl2:

co u Ciebie kochana

Witam nowe koleżanki :tak:
 
Do góry