reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

hej, u mnie styczeń spisany na straty, owulki nie było, plamienia nie zniknęły po wit. B 6 a nawet się powdoiły, :no: najpierw w 17 dc a potem w 27 :no:

już sama nie wiem co o tym myśleć, czy to plamienie i normalna @ przyjdzie czy kwalifikować to plamienie jakos bardzo skąpą @.

czy jest jakaś zasada jak odróżnić plamienie od skąpej @?
 
reklama
Karola-kazda z Nas ma inna @,Ale plamienia sa takie rozowate,lekko zaczerwienione,raczej takie nitki zabarwione na rozowo.a przed @ to takie ciemne,czasami brazowe.ale wy to sie krotko staracie,nie masz Co wariowac :tak:odpocznij,zrelaksuj sie.:-)
 
bella ja rano mam takie mocno różowe, wręcz krwiste, potem popołudniu brązowy gęsty śluz a potem sucho.

wiem, że 5 miesięcy to nie jest długo, wyluzowanie to jedna sprawa ale eweidentnie coś u mnie jest nie tak po odstawieniu tabletek, nie mam owulacji, cykle są strasznie długie i nieregularne no i te plamienia w połowie cyklu... wydawało mi się, że trafiłam na kompetentnego Gina z najlepszymi opiniami w mieście, a on mi tylko daje Luteine na wywołanie @ i każe czekać, wkurza mnie na maxa, podjęłam decyzję o szukaniu nowego Gina, a najlepiej Gina- Endo.

a Ty jak długo się starasz?

pozdrawiam
 
hej kobitki
ja na chwilkę mam dzisiaj pracującą sobotę bo ostatki ;-)

cześć karola ,poproś o komplet badań swojego gina bo co z tego,że on mówi czekać jak nie masz badań porobionych,jeśli badania są ok ,to faktycznie duphaston /luteinę brać przez kilka miesięcy i uda się ,znam mnóstwo dziewczyn ,które w ten sposób zaszły w ciążę ,po odstawieniu anty tabletek są cykle długie bo organizm szuka swojego naturalnego cyklu ,więc spokojnie to normalne ,przy luteinie czy duphastonie wyregulujesz sobie cykle ja osobiście wolę dupka i moja gin mówi ,że jest lepszy bo nie zakłóca badań progesteronu a luteina niestety ale jak będziesz robić badanie progesteronu może zakłócić wynik ,ale to tak przy okazji ;-)


miłego dnia kobietki
 
zuzanka i bella życzę wam wspaniałych walentynek z II kreseczkami :) życzę oczywiście wszystkim starającym się :)

tsh ładnie mi spadło ale jescze prolaktynka trochę i może się uda mam nadzieję bo co miesiąc to gorzej płakać mi sie chce :(
 
dzięki zuzanka, z badań to kazał mi tylko zrobi8ć tsh, toxo, hiv, różyczkę, alat i aspat, wszytsko wyszło ok, tylko ths ciut za wysokie jak na staranka o fasolkę bo 2,6 a najlepiej gydby było ok 1, kazał mi brać witaminy z jodem. Jeszcze nie powtarzałam tsh więc nie wiem czy coś spadło ale moim zdaniem to powinien mi zlecić prolaktynę i progesteron ze względu na te plamienia ale ja lekarzem nie jestem głupio mi tak się wymądrzać przed nim... :baffled:
 
karola-no bo ja mysle ze twoj gin nie bardzo chce te badania jeszcze robic bo wy nie zadlugo sie staracie,i chce poczekac az moze organizm sam sie wyreguluje.nie wiem trudno mi powiedziec.ale nie truj sie chemia ,poczekaj jeszcze z pol roku,moze sie uda,bo lekarze raczej tak czekaja do roku,poltorej,jak wtedy para pomimo regularnego seksu bez zabezpieczen nie zachodzi w ciaze to w tedy sie dalej patrzy.
 
karola progesteron i prolaktynę zrób jak możesz i nie ważne czy wypada czy nie , powiedz mu i już ,że chcesz komplet badań bo wiesz ,że trzeba i już!!!:-D:tak: trochę brzmi to jak "rób jak ja karzę " ale ja przez swoje 9 lat przeszłam lekarzy i "konowałów" a więc wiem co dobre a co nie , tak przynajmniej staram się dziewczynom opisać i doradzić ,jeśli ktoś nie chce nie musi słuchać ..!:confused2::laugh2:po takich przejściach wydaje się ,że wiemy co możemy czego nie !!!:baffled: jakby co na priv bo długo by opowiadać ,przeszłam wszystko co możliwe może przejść kobieta !!!nie życzę! :sorry::sorry::-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Czesc dziewczynki:-D dawno nie pisalam ale czytalam Was regularnie:tak: Witam nowe staraczki, milo mi:-). Ja jak pisalam , puscilam na luz :szok: czekam na okres za 4 dni w Walentynki ma byc :angry: te tabletki co pisalam to biore i naprawde sluzu owulac. bylo duzo i taki jak powinien byc juz ;-)dawno. W 3 dc mam zrobic TSH i pewnie bede podchodzic do IUI :baffled: pani dr. dala mi juz namiary na klinike w Krakowie. Tyle u mnie:-(
 
Do góry