reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Laleczka czyli myślisz że pomagają te tabletki???
Witam nowe staraczki!
Butterflay i Bellabella gratulację pracy:D

U nas po staremu, Basia nadal chora, siedzimy w domu w związsku z tym, ja trochę latam na spotkania:) i też wrzucam na luz, co ma byc to będzie, nie liczę, nie czekam, teraz idę do ginki koniec lutego zobaczymy co powie...
 
reklama
Laleczka a jakie bierzesz ?

Mój gin ma mi dać jakieś na stymulacje owu ale dopiero od przyszłego cyklu niestety w tym poszedł na urlop muszę czekać :(
 
Witam sie popoludniu.zimno dzisiaj strasznie:zawstydzona/y:powiem wam ze ja juz tak strasznie na wiosne czekam!!!:tak:
Siedze sobie i zurek popijam,taka straszna ochote mam juz 3 kubek:-Da pozatym to nic,cycuszki mnie bola caly czas ale ja se mowie ze to od hormonow ze to one nasilaja dolegliwosci przed @:-(ale juz chce zeby przylazla bo wtedy szybciutko laparoskopia i dzidzius!!!:-Dale optymistka ze mnie.
zuzanka-jak tam juz oznaki @?czy rosna nam w brzuchach prezenty walentynkowe?!:-)hihih
 
A ja witam się wieczornie może coś tam wam rośnie oby &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dostałam dzisiaj skierowanie do poradni andrologicznej tzn mąż dostał:tak:. Zaczynamy się leczyć na poważnie wkońcu;-)
 
hej dziewuchy widzę cisza zastała ?
bella jak u Ciebie? u mnie na razie cisza w eterze ;-)
Roza ?anastazja?
bezdzietna
super wieści zaczynajcie i po badaniach wszystko będziecie wiedzieć co i jak ;-)
 
Czesc wszystkim:-)cichutko tu strasznie!dzisiaj strasznie leniwy dzien mialam.O 14 stej sie polozylam i do 17 spalam Jak zabita:baffled:
zuzanka-u mnie cichutko:tak:ani widu ani slychu:-DAle od 1 marca umowe mam podpisana,i bardzo bym chciala do tego czasu jeszcze ta paroskopie zrobic,to dla Nas wazne.dlatego czekam na ta wredna @.jak dostane w tym tygodniu to w nastepnym zrobia mi Termin na badanie.
Do jutra spijcie dobrze:-)
 
Bellabella u mnie senność była pierwszym objawem ciąży:p Zasypiałam na każdym filmie wieczorem:p Ja generlanie jestem śpiochem, ale odpływałam...a że w ogóle nie planowaliśmy dzidzi to nie wzięłam tego pod uwagę:p
 
reklama
Skrzat - ja to spioch straszny Jestem ,rano to mnie strasznie ciezko z lozka zerwac;-)dzisiaj mam przeczucie ze sie nie udalo,jakos moze dlatego ze tak bardzo juz bym chciala ta laparoskopie zrobic.tylko cycki mnie tak bola,a Konkretnie sutki Ale to juz z 10 dni,do tego stopnia ze dzisiaj Jak moj A mnie dotknac chcial,to odruchowo z bolu go w nos uderzylam:baffled:biedaczek.
 
Do góry