reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Nikusia - to trzymamy kciuki za mnogość :-)
butterfly - a co u Ciebie ?
A w Krk badanie nasienia 100 pln :tak:

15 minut rano skrobałam auto, i odsnieżałam - jestem taka malutka ale i tak sięgnęłam i zmiotłam z dachu, nie lubie zagraz innym na drodze:-)
 
cześć dziewczyny

Niki trzymam mocno kciukasy ,ja w tym miesiącu też na clo liczę nowy rok nowe nadzieję ;-)już mojego do serduszek częstych przyzwyczajam :-D czekam dzisiaj na @ bo brzuch boli jak cholera więc jak nigdy z utęsknieniem na nią czekam .
Anastazja u Nas jeszcze nie ma skrobania szyb ;-)ja mam zresztą garaż więc go schowam na dniach do garażu żeby nie skrobać :-p
butter jak u Ciebie samopoczucie?
Roza?danao dziewczyny proszę mi się uaktywnić !!!bezdzietna no już do roboty proszę pisać mi tutaj co u Was co porabiacie itd !!!nowy rok trzeba rozruszać wątek!!z dystansem widzę podchodzicie wszystkie do niego ,proszę mi tutaj się uaktywnić!!!!
:angry:
 
Zuzanka,Nikusia miło,że pytacie ;-) dobrze. Objawów wcale, ewentualnie te od leków że mnie sutki tak bolą raz na jakiś czas,że ciężko się ubrać. Byłam w aptece zamówiłam testy jakie chcę i czekam do wielkiego dnia ;-)
 
Zuzanka,Nikusia miło,że pytacie ;-) dobrze. Objawów wcale, ewentualnie te od leków że mnie sutki tak bolą raz na jakiś czas,że ciężko się ubrać. Byłam w aptece zamówiłam testy jakie chcę i czekam do wielkiego dnia ;-)

a my czekamy razem z Tobą ;-) ale nie rób kochana wcześniej ok? zrób w odpowiedni ok??obiecujesz?:happy2:
 
reklama
bo stymulacja cykl po cyklu jest niezdrowa i lekarka powiedziała,że mi tak robić nie będzie. Jak się nie udało odstawiam dupka i estrofem i wracam do Femostonu 2/1o na miesiąc i wtedy kolejna stymulacja.
 
Do góry