reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Powiem szczerze że nie wiem nie szukałam jeszcze kliniki. Cały czas mam nadzieje że wszystko samo się ułoży i dlatego nic jeszcze nie wybrałam.Ale chyba się nie uda ponad rok czasu się staramy i nic. Poczytam o tej klinice do której ty chodzisz. A i jeszcze jedno jak długo się tam leczycie jesteście zadowoleni?
 
:happy2: ja chodziłam tam zanim planowałam zajść w ciąże, fachowa i bardzo miła obsługa sprawiają,że człowiek czuje się tam spokojny i w dobrych rękach. Niestety przez przeprowadzkę zmieniłam lekarza i bardzo szybko tego pożałowałam - wróciłam do kliniki w podskokach. I nie ważne,że muszę dojeżdżać 100 km w 1 stronę. Ja chodzę do Pani ginekolog - wspaniała kobieta! wie o co chodzi, same konkrety. Jeżeli masz jakieś wątpliwości albo konsultację wyników wystarczy posłać jej smsem i odpiszę na niego ! fakt że czasami czeka się długo ale oni tam mają strasznie dużo klientek!

Ja jestem bardzo zadowolona. MedART - Leczenie niepłodności | Inseminacja | In vitro | Badanie nasienia
 
cześć dziewczyny

danao teraz taki chyba okres chorobowy u Nas w domu wszyscy chorujemy mi już troszku przechodzi ale też bez sił jestem:baffled::baffled: robię dzisiaj krokiety z kaszą gryczaną bo mnie ochota naszła :tak:
 
reklama
Halo :-)
UROCZYŚCIE OŚWIADCZAM, ŻE WYHODOWAŁAM 3 PIĘKNE PĘCHERZYKI :tak::-):tak:
Wczoraj był monitoring i jeden z nich już się zapadał i dr mówił, że koniecznie wracamy do domu i działamy...A następne dwa pękną na dniach :-):tak::-) JUPIIII!!!!! Więc od wczoraj mamy maraton serduszkowy co by tych 3 szans nie zaprzepaścic :tak:
TRZYMAJCIE KCIUKI KOCHANE....
Niestety dopadł mnie katar ale nie daję się i mam nadzieję, że moje dzieciątka ze mną zostaną!!!!
BUZIAKI KOCHANE!!!!
 
Do góry