reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Miałam coś takiego (plamienie) w 21tc. Od razu wzięłam no-spę i leżałam czekając aż mój TŻ przyjedzie żeby zabrać mnie do szpitala. Tam zostałam zbadana i zrobiono mi usg. Wszystko było ok, więcej się to nie powtórzyło (u Ciebie jest inaczej bo masz już drugi dzień), ale lekarz powiedział wprost, że takie rzeczy trzeba od razu konsultować z lekarzem. Jak Twój gin nie może Cię od ręki przyjąć to jedź do szpitala. Tak będzie bezpieczniej dla maleństwa :tak:
 
reklama
Udaj się do swojego lekarza albo tak jak radzą inne kobiety do szpitala:tak: Jakakolwiek wydzielina w czasie ciąży nie jest normalna, może to są zwykłe upławy albo tak jak w moim przypadku (miałam coś podobnego w 5tc:-(), coś złego (musiałam przez miesiąc brać hormony na podtrzymanie:-() lekarz szybko ustali co się dzieje i jeżeli będzie trzeba poda odpowiednie leki tak jak u mnie, lepiej nie ryzykować.
Pozdrawiam:happy:
 
Dzwonilam do mojego lekarza niestety nie moze mnie przyjąć więc jade zaraz do szpitala,mam nadzieję,ze nie będe musiała tam zostać....


więc tak-bylam z mezem w szpitalu położna od razu zadecydowała,aby zostać pod obserwacją bez badania ginekologicznego hm na co ja nie wyrazilam zgody,gdyz chcialam,aby pani doktor mnie zbadała i oceniła czy faktycznie jest taka koniecznośc....oczywiście doszło do badania,oraz usg.Lekarz oznajmił,iż nie widzi tutaj powodu aby obawiać się o zycie dziecka.Przepisała mi DUPHASTON!znacie moze ten lek??mam go brać 3 razy dziennie i kazala dużo leżec-odpoczywać.Mam nadzieję,że bedzie wszystko ok....Proszę napiszcie co wiecie o tym leku i jak dlugo mozna go stosować?dziękuje Wszystkim za odp:)pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Dobrze robisz ze jedziesz do szpitala a nawet jesli bedziesz musiala zostac w szpitalu to pamietaj ze to dla dobra malenstwa!! ja w pierwszej ciazy tak mialam... zauwazylam taka wydzieline i mimo tego ze natychmiast pojechalam do szpitala nie udalo im sie uratowac mojego maluszka, w moim przypadku nic nie dalo sie zrobic bo dziecko bylo martwe (16 tc) a ta wydzielina to byl czop sluzowy... Ja jestem zdania ze jezeli cos niepokoi nas to w kazdej chwili powinnismy dzwonic lub isc do lekarza lub jechac do szpitala zeby sprawdzic... niech sobie myslla ze jestesmy przewrazliwione, ja wole dmuchac na zimno a oni od tego sa zeby udzielic nam informacji i sprawdzic jak sie czuja nasze malenstwa. Wiem tez jedno ze zawsze po zlym przychodzi dobre, wiem to gdy patrze na moja sliczna coreczzke ktora przyszla na swiat 3 tyg temu a jestem po dwoch poronieniach!! Nigdy nie wolno racic nadzieji i zawsze trzeba myslec pozytywnie! No i oczywiscie gdy cos nas niepokoi (nawet blachiego) zawsze sprawdzac!
 
Dzwonilam do mojego lekarza niestety nie moze mnie przyjąć więc jade zaraz do szpitala,mam nadzieję,ze nie będe musiała tam zostać....


więc tak-bylam z mezem w szpitalu położna od razu zadecydowała,aby zostać pod obserwacją bez badania ginekologicznego hm na co ja nie wyrazilam zgody,gdyz chcialam,aby pani doktor mnie zbadała i oceniła czy faktycznie jest taka koniecznośc....oczywiście doszło do badania,oraz usg.Lekarz oznajmił,iż nie widzi tutaj powodu aby obawiać się o zycie dziecka.Przepisała mi DUPHASTON!znacie moze ten lek??mam go brać 3 razy dziennie i kazala dużo leżec-odpoczywać.Mam nadzieję,że bedzie wszystko ok....Proszę napiszcie co wiecie o tym leku i jak dlugo mozna go stosować?dziękuje Wszystkim za odp:)pozdrawiam!

Ja również miała przepisany Duphaston i do tego Luteinę. Duphaston zawiera progesteron, z tego co mi wiadomo odpowiedzialny za utrzymanie ciąży... Można go brać bezpiecznie z tego co wiem, ja brałam miesiąc i także musiałam przy tym leżeć i wszystko jest w porządku. Nie przejmuj się bo z tego co słyszałam tutaj to lekarze zawsze go przepisują gdy coś się dzieje, powiedzmy że zapobiegawczo.
Pozdrawiam;)
 
Dzwonilam do mojego lekarza niestety nie moze mnie przyjąć więc jade zaraz do szpitala,mam nadzieję,ze nie będe musiała tam zostać....


więc tak-bylam z mezem w szpitalu położna od razu zadecydowała,aby zostać pod obserwacją bez badania ginekologicznego hm na co ja nie wyrazilam zgody,gdyz chcialam,aby pani doktor mnie zbadała i oceniła czy faktycznie jest taka koniecznośc....oczywiście doszło do badania,oraz usg.Lekarz oznajmił,iż nie widzi tutaj powodu aby obawiać się o zycie dziecka.Przepisała mi DUPHASTON!znacie moze ten lek??mam go brać 3 razy dziennie i kazala dużo leżec-odpoczywać.Mam nadzieję,że bedzie wszystko ok....Proszę napiszcie co wiecie o tym leku i jak dlugo mozna go stosować?dziękuje Wszystkim za odp:)pozdrawiam!

Spokojnie, duphaston zawiera progesteron i pomaga utrzymać ciążę :-) Ja brałam od samego początku do 20tc. Jest bezpieczny :-)
 
Wczoraj byłam u gina. Stwierdził 3 tygodniową ciążę :) Zrobił mi dopochwowe USG.
Martwi mnie jednak coś innego. Od wczoraj ( słabo ) do dziś ( mocno ) mam dziwną wydzielinę z pochwy. Sorki za opis, ale nie bardzo wiem jak to zobrazować...jest taka...serowata. Kolor biały. Chyba bez zapachu...
Martwię się co to może być...Czy to może po tym badaniu USG ( po tym żelu )?

Może któraś z Was miała podobna sytuację?
 
reklama

Podobne tematy

Do góry