reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

hej dziewczyny. Wprawdzie nie plamię ani nie krwawię, ale ostatnio (od czasu jak zaczęłam brać luteinę i od czasu wizytu u gina) pojawiły się bardzo wodniste upławy. Dosłownie leje się ze mnie :sorry2: nie ma żadnego swędzenia, pieczenia ani zapachu.. Dodam, że na ostatniej wizycie miałam robioną cytologię, może to też być przyczyną?
 
reklama
kurczę, a co może oznaczac zniknięcie śluzu?? jestem w 16 tygodniu ciąży i po śluzie ani widu ani słychu, a do tego mi brzuch stwardniał :baffled: zaczynam się zastanawiac nad wizytą w szpitalu - nie miałam tak nigdy.
 
Witajcie dziewczyny nie wiem w jaki temat się wpisać więc pisze nowy
1Jestemw ciąży w sobote zaczełam krwawić w niedziele ok w poniedziałek też dosc ok we wtorek znów krwawienie dzisaj byłam u ginekologa powiedział że z okresu 7 tydz a z usg 4-5 wiec różnica nie duża pęcherzyk na 10 mm ale oprócz niego jest jeszcze jeden i pełno skrzepów od ostatnie jwizyty trochę pęcherzyk urósł ale nie wygląda to ok!W piątek mam iść do niego i zmierzy pęcherzyk jak będzie miał 13-14 mm to znaczy że rośnie a jak nie to zabieg co mam myśleć??Boję się strasznie a na razie leżeć i duphaston 3 razy dziennie!Napiszcie co sądzicie prosze czy mamszanse na dzidzie!Trudne to dla mnie bo mam 2 latka w domu który nie rozumie czemu mama nagle leży i nie bawi się z nim ani nie bierze na rączki!
 
Nie wiem co Ci poradzić na kłopoty zdrowotne, ale dziecku:
pokaż bajkę gdzie jakieś zwierzątko choruje, to conieco zrozumie.
Może być Twoim lekarzem, niech Ci daje zabawkowy termometr i okład na głowę (a co, on jest doktorem), zawsze to jakaśtam zabawa
 
Witam serdecznie,jestem tu nowa dlatego pozdrawiam wszystkich.
Dzisiaj dowiedziałam sie że jesem w ciąży ,niestety jeszcze dzisiaj dostałam krwawienie (żywa krew),nie jest bardzo obfite ale nie jest też małe.
Lekarz zalecił mi leżenie i luteinę dopochwowo .W poniedziałek usg .
Na moje oko to jest gdzieś 4poczatek 5 tc.Boje sie że po prostu zaczeło sie porenienie .
Okres mi sie spóżniał tydzień i towarzyszyło mi złe samopoczucie.
Jak myślicie jest jeszcze szansa aby ta ciąża sie utrzymała ,czy lepiej sie nie łudzić.
Czy któraś z Was szanowne kobietki miała krwawienia we wczesnym stadium ciąży ??
Czekam na odpowiedz
 
Witaj Lenka.
Miałam identycznie jak Ty, tyle że mi okres spóźniał się 2 tygodnie, zrobiłam więc test i wyszedł pozytywny, po paru dniach dostałam krwawienia więc natychmiast pojechałam do lekarza, na USG stwierdził właśnie 5 tc, dostałam wtedy Duphaston i Luteinę dopochwowo do tego oczywiście miesiąc leżenia. Po 2 dniach wszystko się skończyło i teraz mam śliczną córeczkę:) Na Twoim miejscu jednak poszłabym jeszcze do jednego gina bo dziwi mnie że nie dostałaś Duphaston,a,
 
jasne ze jest szansa, ale koniecznie lez, chodz tylko do wc, jesli bedziesz brała prysznic to tylko chłodny, postaraj sie nie stresować( wiem to trudne ale konieczne)
 
Witam ponownie.Wszystko się dobrze skończyło.W szpitalu byłam cztery dni ,wypisali mnie z ciążą żywą ,zachowaną i bijącym serduszkiem.Nie znależli powodów krwawienia .Biorę luteinę ,nospe w razie bólu ,a ponadto czuje się fantastycznie.Mam delikatne rozwarstwienie po jednej stronie jajeczka-lekarz tłumaczył ,że po prostu z jednej strony się ono nie przykleiło do macicy (ale to nie było powodem krwawienia gdyż zostało to rozwarstwienie wykryte w trzeciej dobie pobytu w szpitalu ,przy trzecim badaniu Usg.)Miesiąc zwolnienia,leżenie i odpoczynek-takie zalecenia.
Wczoraj miałam kolejne Usg już u mojej zaufanej Pani dr i mówi że wszystko pięknie wygląda a fasolka rooośnie :)
Oczywiście staram sie lezeć, ale cały czas nie dałabym rady ,więc przesiaduje w fotelu z nóżkami uniesionymi i odpoczywam.Pozdrawiam
 
reklama

Podobne tematy

Do góry