reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

he3he no raczej się nie zrozumiałyśmy:-p i tyle zamieszania...
to więc tak... ta 2 focia jest po tym krawwieniu czyli w 8t3d robiona...
ale wtedy co pytałaś w którym jestem tyg to pisałam że w 7i 4d bo tak w danym dniu wychodziło....:tak: a nie że zdjęcie mam z tego dnia... hehe

terqz mam nadzieję że nadal będzie wszsytko ok.... i czekam na kolejną wizytę....
aż się b0oję....
mam jechać przed 14 tyg. bo wtedy zrobi mi od razu badanie przeziorności karkowej czy jak to się tam nazywa....
poza tym co do brzuszka też jeszcze go nie widać....
ale myślę że nie ma się o martwić....
a i jeszcze wiek dzidzi.... póki co mam taki sam z ostatniego usg jak i z OM
więc wyjdzie że na 22 ma się urodzić.... ale zobaczymy za niedługo....
 
reklama
Ka...M a powiedz mi dlaczego Twoja szefowa boi się,że będzie płacic za Ciebie? Na czym? Chorobowym czy macierzyńskim?
Bo na chorobowym i na macierzyńskim płaci Departament of Social and famili Affairs.
Najlepiej będzie jak weźmiesz od Gp list,że jesteś w ciąży.Wtedy masz podkładkę,że ona wie o tej ciąży i zwolnic cię nie moze.
Jeśli faktycznie nie jesteś chora lekarze nie bardzo chcą wysyłac na chorobowe.W końcu jak zdrowa ciąża to nie mają takiego obowiązku.
Za to moze wysłac Cię na Health and Safety Leave ( ja na tym byłam) i ona ma spokój a ty masz płacone pieniążki.To jest takie coś co płacą jak twoja praca jest za ciężka dla Ciebie.Te 10 h w zupełności sie na to kwalifikuje.Idziesz na to zwolnienie aż do rozpoczęcia sie macierzyńskiego,tak więc masz ciągląsc.
A wogóle to zapraszam tutaj:
Mamy z Irlandii - Forum BabyBoom

Ja się 5 lat temu bardzo buntowałam przeciwko tutejszej służbie zdrowia.Teraz uważam,po urodzeniu tutaj dwójki dzieci,że nigdzie indziej rodzic :tak:
A to,ze akurat nie badają podwozia przy kazdej wizycie to jak dla mnie super sprawa.Raz tylko miałam takie badanie bo przypałętały się jakieś upławy a robią to bardzoooo dyskretnie i delikatnie.
A opieka poporodowa to sam cud,miód maliny :-)
 
he3he no raczej się nie zrozumiałyśmy i tyle zamieszania...
to więc tak... ta 2 focia jest po tym krawwieniu czyli w 8t3d robiona...
ale wtedy co pytałaś w którym jestem tyg to pisałam że w 7i 4d bo tak w danym dniu wychodziło.... a nie że zdjęcie mam z tego dnia... hehe

terqz mam nadzieję że nadal będzie wszsytko ok.... i czekam na kolejną wizytę....
aż się b0oję....
mam jechać przed 14 tyg. bo wtedy zrobi mi od razu badanie przeziorności karkowej czy jak to się tam nazywa....
poza tym co do brzuszka też jeszcze go nie widać....
ale myślę że nie ma się o martwić....
a i jeszcze wiek dzidzi.... póki co mam taki sam z ostatniego usg jak i z OM
więc wyjdzie że na 22 ma się urodzić.... ale zobaczymy za niedługo....

Krwawienie miałaś 6 kwietnia,a 7 miałaś to usg i napisałaś,że wszystko jest dobrze
Nie do końca się z Tobą zgodzę.... bo ja jestem w 7 tygodniu i już miałam 2 usg alde jeśli chodzi o ich tempo... to racja... są troszkkę zacofani... mi nawet krwi nie pobierali....
i usg miałam normalnie.... nie dopochwowe... gtylko takie normalne.... (niee znam się na nazwach)
to że są inni od lekarzy anglików to też prawda.... ale mmaja siostra tu rodziła więc się nie boję..... wiem że opieka jest super... i potrafią zadbać o ciężarną w ostatnich etapoach ciąży....
i płeć też podają.... bez problemu

o to 2 usg mi chodziło(czyli te po krwawieniu)
zapytałam jaki wiek dzidzi wg usg (7.04)
a Ty odpisałaś
taki jak u mnie na paseczku to już wiedziałam po 1 usg....
widok był przepiękny...... normalnie mogłabym patrzeć wiecznie

Ritmusia wiem wiem co0 do kwasu... miałam na ulotce napisane że 12 tyg a od 14 tyg mam brać żelazo.....

Tak czy tak muszę pojechać do polskiego gina.....

Wtedy na paseczku był 7w4d
A fotke masz 6w6d (1 usg czyli) i twierdzisz że ta 2 fotka 8tyg 3dni ,że jest z dnia po krwawieniu

Ale nie drąże tematu bo to nie ma sensu i nie mam czasu


A opieka poporodowa to sam cud,miód maliny :-)

Powinni świecić przykładem dla Polski :-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie jestem w 12 tygodniu wczoraj krwawilam na pogotowiu powiedziano mi ze to moze byc ciaza pozamaciczna albo pierwsza oznaka poronienia wylecialy mi z 2 lyzeczki krwi a od tej pory cien krwi widoczny jest tylko na papierze toaletowym. zbadano mi cisnienie temperature i pomacano brzuch usg mam w sobote rano i okaze sie czy malenstwu bije serduszko czy maluszek odszedl wobec tego mam pytanie czy ktoras z was tez krwawila a mimo to dalej jest w ciazy? bardzo zalezy mi na dziecku
 
weri ja właśnie krwawiłam i jestem nadal w ciąży....:tak:
to byo z szyjki macicy i spowodowane było seksem....
jest też kilka innych dziewczyn które krwawiły np moja bratowa i zdarzyło jej się to kilka razy...
a moja siostra miała okres aż do 3 miesiąca ciąży.....

póki co nie denerwuj się tylko odpoczywaj dużo.....
mam nadzieję że z Twoją dzidzią będzie wszystko ok....
jak będziesz już wiedzieć to napisz.....


Saleminka... ale powiedz do czego dążysz...? w tym dniu co pisałaś że dzidzia ma 6 tyg więc podejrzany jest mój skrzep to ja napisałam że jest w tym wieku jak na paseczku a to był dzień 4 siódmego miesiąca... a dokładniej chyba w środę a kolejne usg miało być zaraz po weekendzie we wtorek więc wyszło że 8t3d proste i logiczne....
 
Saleminka... ale powiedz do czego dążysz...? w tym dniu co pisałaś że dzidzia ma 6 tyg więc podejrzany jest mój skrzep to ja napisałam że jest w tym wieku jak na paseczku a to był dzień 4 siódmego miesiąca... a dokładniej chyba w środę a kolejne usg miało być zaraz po weekendzie we wtorek więc wyszło że 8t3d proste i logiczne....
Chyba tygodnia ;-)
 
witajcie jestem w 12 tygodniu wczoraj krwawilam na pogotowiu powiedziano mi ze to moze byc ciaza pozamaciczna albo pierwsza oznaka poronienia wylecialy mi z 2 lyzeczki krwi a od tej pory cien krwi widoczny jest tylko na papierze toaletowym. zbadano mi cisnienie temperature i pomacano brzuch usg mam w sobote rano i okaze sie czy malenstwu bije serduszko czy maluszek odszedl wobec tego mam pytanie czy ktoras z was tez krwawila a mimo to dalej jest w ciazy? bardzo zalezy mi na dziecku


Ja krwawiłam trzy razy na samym początku ciąży tydzień po tygodniu po trzy dni.
Do szpitala zgłosiłam się dopiero przy trzecim krwawieniu bo przy dwóch pierwszych nie wiedziałam, ze jestem w ciąży. Myślałam, ze mi się okres zaczyna. W szpitalu pani doktor powiedziała mi, ze możne to być ciąża pozamaciczna, poronienie ale możne być tez wszystko w porządku.....:baffled: było to w piątek. Kazała wrócić w poniedziałek na USG. Nigdy nie zapomnę tego weekendu, tej niewiedzy. Na usg wyszło ze jest wszystko ok. Teraz jestem w 32 tyg bez większych problemów.Tak, ze głowa do góry. Krwawienie nie zawsze oznacza, ze z ciąża jest cos nie tak.
 
Ja krwawiłam trzy razy na samym początku ciąży tydzień po tygodniu po trzy dni.
Do szpitala zgłosiłam się dopiero przy trzecim krwawieniu bo przy dwóch pierwszych nie wiedziałam, ze jestem w ciąży. Myślałam, ze mi się okres zaczyna. W szpitalu pani doktor powiedziała mi, ze możne to być ciąża pozamaciczna, poronienie ale możne być tez wszystko w porządku.....:baffled: było to w piątek. Kazała wrócić w poniedziałek na USG. Nigdy nie zapomnę tego weekendu, tej niewiedzy. Na usg wyszło ze jest wszystko ok. Teraz jestem w 32 tyg bez większych problemów.Tak, ze głowa do góry. Krwawienie nie zawsze oznacza, ze z ciąża jest cos nie tak.
to samo powiedzial mi dzisiaj lekarz ze jak bylo malo krwi to moze jest wszystko okej ja czekam wlasnie na jutrzejszy skan mam nadzieje ze podziele sie jutro dobrymi wiadomosciami ;)
 
reklama
dobra nie ma sensu pisać na ten temat,bo to do niczego nie prowadzi :happy2: ja tylko zapytałam o zdjęcie z dnia po krwawieniu i tyle,bo jedno miałaś sprzed o którym wspomniałaś najpierw a potem to usg miałaś dzień po krwawieniu a fotunie dałaś foty tydzień po krwawieniu...ale dobra,nie ważne już ;-)

Ja jutro muszę iść na obserwacje do szpitala :-( bo w sobotę bolał mnie dziwnie brzuch,jakby twardnienie brzucha i bolał mnie brzusio przy pochylaniu,nawet spodnie mnie drażniły :-( w niedziele już nie bolało,ale dzisiaj znowu ciut mnie bolało to poszłam do mojej lekarki a jej nie było to położna środowiskowa poleciła mi jej koleżanke a ta mnie skierowała od jutra do szpitala na obserwacje :-( oby było dobrze.Pęcherz to napewno nie był ani jelita,więc co...:-(
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry