reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

reklama
dokladnie powiedzialas juz??? nie ma co tego przekladac i ryzykowac ze cos sie stanie.
ja powiedzialam swojej szefowej jak bylam w 8 tc

wczesniej też wypada poinformować,bo pracodawca znajdzie kogoś na zastępstwo...
Takie sprawy trzeba dobrez rozegrać :)

Szefowa mojej koleżanki nie była zadowolona,ale przystała na jej propozycję by pracowała tak długo jak będzie mogła i potem na te L4 i później powrót do pracy.

A mówią,że mało dzieci się rodzi,a jakim cudem ma być ich więcej jak kobiety mają problemy potem w pracy...pozabijać tych polityków !
 
Ostatnia edycja:
I jak tam,jakieś nowe wieści ? :rofl2:

dokladnie powiedzialas juz??? nie ma co tego przekladac i ryzykowac ze cos sie stanie.
ja powiedzialam swojej szefowej jak bylam w 8 tc


taaaaak... mam nowe wieści....:dry:
jeszcze jej nie powiedziałam...
ale ona już mi powiedziała że jak mam zamiar być w ciąży to nie będę dla niej pracować .... tyle że jej chodzi o to żeby mi nie płacić... bo traczej jakbym sobie postawiła krzesełko i na nim siedziała a wstawała kiedy będą klienci to chyba nie byłoby tak tragicznie....:oo2: więc poczekam jeszcze....
niestety muszę wytrzmać....:sad:
 
sliczny dzidzius, wiesz juz coo bedzie??? ja mam niespodzianke nie chcialo sie ujawnic.

ka...m mi nadal sie wydaje ze im szybciej jej powiesz tym lepiej. nie ma co ryzykowac dzidzi
 
klucha09 domyślamy się,że to chłopczyk,bo na tym etapie zaczynają się kształtować narządy płciowe,prącie się wydłuża,a potem kształci -ale to co ma maluch pomiędzy nóżkami to trochę za duże jest i moja lekarka sądzi,że będzie chłopaczek,chyba że to nagle zaniknie i zrobi się z tego pipka :laugh2: ale na 100% dopiero za jakiś miesiąc będzie wiadomo,więc grzecznie poczekam.
Ale też późne zapłodnienie daje szanse na chłopca,bo u mnie akurat po owulacji się...;-) przed owulacją nigdy bym nie trafiła,bo mam nieregularne cykle i ciężko ;-)

Znajoma tez tak szybko się nie dowiedziała,bo jej dzidzia bawił się pępowiną pomiędzy nogami hehe i zakrył wszystko

K...M a masz już na kompie/laptopie foteczki ? to Ci napisze jak wstawić ;-)

Dziewczyny a wiecie coś na temat kupowania tabletek za granicą,jeśli w polsce są na recepte ?
 
Ostatnia edycja:
klucha09 domyślamy się,że to chłopczyk,bo na tym etapie zaczynają się kształtować narządy płciowe,prącie się wydłuża,a potem kształci -ale to co ma maluch pomiędzy nóżkami to trochę za duże jest i moja lekarka sądzi,że będzie chłopaczek,chyba że to nagle zaniknie i zrobi się z tego pipka :laugh2: ale na 100% dopiero za jakiś miesiąc będzie wiadomo,więc grzecznie poczekam.
Ale też późne zapłodnienie daje szanse na chłopca,bo u mnie akurat po owulacji się...;-) przed owulacją nigdy bym nie trafiła,bo mam nieregularne cykle i ciężko ;-)

Znajoma tez tak szybko się nie dowiedziała,bo jej dzidzia bawił się pępowiną pomiędzy nogami hehe i zakrył wszystko

K...M a masz już na kompie/laptopie foteczki ? to Ci napisze jak wstawić ;-)

Dziewczyny a wiecie coś na temat kupowania tabletek za granicą,jeśli w polsce są na recepte ?

gratuluję chłopca... hehe :laugh2:
no a focie mam na laptopie tylko tr:laugh2:oszkę niezbyt są wyraźne..... :sorry:
wiadomo... trochę pokombinowałam żeby tu się znalazły:tak:
no i jak już napiszesz to możesz mi przy okazji powiedzieć w którym miejscu mam je wstawić... znaczy na którym forum:tak:
 
reklama
Ka..M - przeczytalam pierwszego posta tego tematu, no i jestem zbyt leniwa chyba zeby sie doszukiwac wszystkiego w pozostalych 13 stronach tematu, ale jestem ciekawa co z Twoja dzidzia, jak sie skonczylo tamto krwawienie, i czy wszystko wporzadku :) Pozdrawiam i zdrówka życzę.
 

Podobne tematy

Do góry