reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
Ja mojemu mezczyźnie nie odmawiam:-D bo uwielbiam się z nim kochać, nawet jak główka boli to seks pomaga:-) predzej on sie wykręci jak jest po pracy i cwiczeniach w siłowni:-)
 
.Dziewczyny zamykam wątek,niestety dyskusja toczy się już na całkiem inny temat i widzę, że ciężko już wrócić na właściwy tor. Tak jak pisałam, osobiste sprawy załatwiajcie poprzez priva.
 
Mi też raczej nigdy nie zdarzyło się nigdy odmówić mojemu mężulkowi, wręcz przeciwnie hehe nie raz to ja wychodzę z inicjatywą ale wiadomo po pracy zmęczony nie zawsze ma się ochotę ale uważam że jak już jest coś na rzeczy to zmęczenie szybko przechodzi:-):-)
 
10 najczęstszych powodów wg brytyjskich naukowców:

1. Jestem zbyt zmęczona/y
2. Nie jestem w nastroju
3. Boli mnie głowa
4. Muszę jutro wcześnie rano wstać
5. Jestem zawalona/y pracą
6. Gniewam się na ciebie
7. Słyszę nasze dziecko
8. Przydałby ci się prysznic
9. Bolą mnie plecy
10. Za wcześnie na to w naszym związku
 
Moje drogie
Często można usłyszeć jak mężczyźni marudzą że kobieta po urodzeniu dziecka nie chce się kochać ze swoim partnerem - a co jeśli to właśnie mężczyzna nie chce dopuścić do siebie swojej partnerki?
Mija 2 miesiąc od porodu i nic. . .

Powinnam się martwić?
 
reklama
nie wiem czy wypada tu pisac takie rady ale... moja znajoma miala ten sam problem...mąż mial jakis uraz, bał sie ze bedzie ja bolało, że zrobi jej krzywde... ale wziela go sposobem takim, ze pokazała mu jak sama sie ekhm bawi i ze to wcale nie boli a jest przyjemne... jej męzulek nagle zapomnial o jakichkolwiek lekach...:-D
 
Do góry