reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

no wiec wczoraj w koncu sie nam udalo bo maz przyszedl wczesniej z pracy :-) ale jak mala go zobaczyla to dostala ataku szczescia i jej sie odechcialo spac w koncu coreczka tatusia. no ale w koncu zasnela ale i tak sie obudzila w trakcie no coz takie uroki posiadania dziecka
 
reklama
My czasem wykorzystujemy n.p drzemkę malucha,szybki spontan jest najlepszy, kiedy nie bylo jeszcze Kacperka z nami to czesto kochalismy sie w plenerze, taki dreszcyk emocji pobudza, fajnie tez jest w aucie tylko malo miejsca,
Jak wiesz ze n.p mąz ma wrocic z pracy warto puscic dziecko bajkę czy sprobowac uspac, i wykorzysttac chwile n.p w lazience na wannie :p :) u nas to jest chyba najlepsza pozycja, no ogolnie znalezienie dla siebie najlepszej pozycji.

Że też my nie mamy warunków do tego, żeby tak wykorzystywać każdą okazję, bo mieszkamy z rodzicami to raz, a dwa nasz młoda to nie usiedzi przy bajce i wszędzie łazi za nami, nawet za mną do wc.
 
A nasze dziecko wczoraj nam zrobiło niespodziankę i zasnęło u babci ;-) Najpierw mąż mnie wkurzył bo ja tu coś sugeruję a on mi na to, że taki mecz :wściekła/y: Potem już dałam sobie spokój i położyliśmy się już spać a tu mąż nie dał za wygraną i wykorzystał okazję wolnej chaty :-p
Fakt, że dziś ledwie na oczy patrzę bo poszliśmy spać po 1 a o 4 musieliśmy się stawić u babci (jechała do pracy i ktoś musiał zostać z dzieckiem) ale warto było :-)
 
A nasze dziecko wczoraj nam zrobiło niespodziankę i zasnęło u babci ;-) Najpierw mąż mnie wkurzył bo ja tu coś sugeruję a on mi na to, że taki mecz :wściekła/y: Potem już dałam sobie spokój i położyliśmy się już spać a tu mąż nie dał za wygraną i wykorzystał okazję wolnej chaty :-p
Fakt, że dziś ledwie na oczy patrzę bo poszliśmy spać po 1 a o 4 musieliśmy się stawić u babci (jechała do pracy i ktoś musiał zostać z dzieckiem) ale warto było :-)

;-) fajnie, to może kłótnie z Tobą go kręcą? Jak się wkurzysz na niego nie o seks tylko o mecz lub coś innego i odpuszczasz sobie starania o współżycie to może go wtedy kręci, że jesteś taka zła i mysli że teraz trzeba cie ugłaskać? :>
 
Że też my nie mamy warunków do tego, żeby tak wykorzystywać każdą okazję, bo mieszkamy z rodzicami to raz, a dwa nasz młoda to nie usiedzi przy bajce i wszędzie łazi za nami, nawet za mną do wc.
ale my tez mieszkamy z rodzicami :) tylko kombinujemy :p wlasciwie to mieszkamy tu już z rodzinką ostatni tydzien, bo konczymy remont na swoim mieszkanku,
po prostu kombinujemy, :)
 
To ja też spróbuje tak pokombinować, bo wiem że mężowi brakuje takie seksu w ciągu dnia. Zdarzało nam się tak często, ale przed ciążą pierwszą i drugą, a teraz jakoś już dawno nie.
 
A nasze dziecko wczoraj nam zrobiło niespodziankę i zasnęło u babci ;-) Najpierw mąż mnie wkurzył bo ja tu coś sugeruję a on mi na to, że taki mecz :wściekła/y: Potem już dałam sobie spokój i położyliśmy się już spać a tu mąż nie dał za wygraną i wykorzystał okazję wolnej chaty :-p
Fakt, że dziś ledwie na oczy patrzę bo poszliśmy spać po 1 a o 4 musieliśmy się stawić u babci (jechała do pracy i ktoś musiał zostać z dzieckiem) ale warto było :-)

Tylko pogratulowac postępu :-D
 
reklama
Do góry