reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

Witam!!:biggrin2:
Dziewczyny mam pytanie a nie wiem gdzie to wkleić
wiec nie obrazcie się jesli zapytam tutaj.
Chodzi o to że...
Pewien facet chce iść z moją przyjaciólką
do łóżka,bo uważa że tylko wtedy dowie się
czy ją tak naprawde kocha.
Czy może być prawdą co mówi?
Opowiadał jej że się chyba zakochał,ale
aby mieć pewnośc chce się z nią przespać
bo jak sam powiedział,staną się jednością
połączą swe dusze w jedność i bedzie wiedział
czy to miłość czy zauroczenie tylko.
Prosze o jakieś rady bo ja sama nie wiem co mam jej powiedzieć:tak:


__________________

Nie odbierz tego personalnie do siebie, ale przez chwile miałam wrażenie ze czytam wypowedz 12 latki w środku brawo girls...Wiekszej głupoty nie słyszałam - chce zaliczyć i tyle no !!!!
 
reklama
mnie to sie nawet nie chce odpowiadac na to bezsensowne pytanie ale odnosze wrazenie ze juz to gdzies na forum widzilalam i ze to tez jeszcze jakas inna forumowiczka pisala....
 
Moi drodzy nie napisze nic orginalnego,ale martwię sie o swoje malżeństwo.:-( Od porodu naszej córki bardzo sie między mną a mężem zepsuło. Wciąż się kłucimy,nie możemy znależć wspolnego języka. Do tego od porodu nie mam ochoty na sex i od pół roku abstynencja a ta sytuacja jeszcze to potęguje. Dla mnie najważniejsza jest corka a mąż niby sie stara ale... no właśnie nie potrafimy rozmawiać Co robić? Jesteśmy mlodym małżeństwem. Pozdrawiam
 
Witam ja miałam taka sama sytuacje i dziewczyny na tym forum powiedzialy ze moge miec depresje poporodowa... Może ty tez masz? Ja tez unikalam swojego chłopaka, krzyczalam na niego, nie chcialam sie znim kochac... Az wkoncu porozmawialam z nim zeby mnie zrozumial bo mam depresje poporodowa i ze moge miec takie humorki i przez jakis czas moze byc na drugim miejscu. Musisz mu wytłumaczyc co sie z toba stało od momentu kiedy urodzilas dziecko. Napewno zrozumi bo duzo kobiet przechodzi takie cos po porodzie. Radze porozmawiac żeby sie nie gniewał na ciebie pomimo tego co zrobisz i co powiesz bo ja niestety niedawno przesadzilam i moj chlopak wyszedl z domu i nie wrocil na pare dni. Teraz juz jest wszystko wporzadku ale jak jestem zła to staram sie nie okazywac tego zeby nie doszło do kłotni... A mój chłopak wie że niemam ochoty na seks bo to mu tez wytlumaczylam ze po porodzie odechcialo mi sie zabaw:)
 
ekhm ekhm,że tak zapytam.Wiesz co to jest depresja poporodowa? Stwierdził to lekarz?

narvi polecam wizytę u lekarza :tak:
Ale wiem,że czasem same nieświadomie odsuwamy mężów od nas i to jest normalne,ale nie przez pół roku....
Dlatego najlepiej będzie jak pójdziesz do zaufanego lekarza lub choćby położnej porozmawiać o tym problemie.
Szczerze nie dziwię się czasem facetom.Powiedzmy,że oni troszkę inaczej podchodzą do dzieci,macierzyństwa i tak naprawdę dla Ciebie na pierwszym miejscu jest dziecko,a dla faceta TY!
Taka jest psychika faceta,nie ma się co czarować.
Myślisz,że on się nie czuje odrzucony?Czy nie poświęcasz całej uwagi dziecku?Sama napisałaś,że córka jest dla Ciebie najważniejsza.A co z mężem?
Pogadaj z nim,ale wierz mi nie zawsze leży wina w Panach :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Koniecznie powinnaś udać się do lekarza,to pewnie nic poważnego. Wydaje mi sie że może to taka bariera psychiczna ale konsultacja napewno pomoże. Pozdrawiam :)))
 
Wiem co to jest depresja poporodowa... Nie stwierdzil tego lekarz ale dużo kobiet to ma po porodzie z tego co słyszałam i zawsze sa takie same (podobne) objawy
 
w moim pzypadku nie było żadnej depresji ani nic takiego
jakos obeszło sie bez owszem Julka była najwazniejsza ale staralam sie spedzac duzo czasmu z meżem gadalismy smialismy sie kucalismy przy łożeczku no i wcale nie mialam wstretu do seksu

ale mysle ze najlepij bedize jak pojdziesz za rada anineczki;-)
 
Wiem co to jest depresja poporodowa... Nie stwierdzil tego lekarz ale dużo kobiet to ma po porodzie z tego co słyszałam i zawsze sa takie same (podobne) objawy

z tą drobną róznicą, że nie wszystko jest od razu depresją poporodową. Czasem przybiera to formę łagodniejszą, psychologowie nazwali ją babyblues.
Z depresji zazwyczaj człowiek leczy się farmakologicznie.
 
reklama
AbEjA czytałam o babybluesie i tez moze tak byc że ona to ma. Ja sie tam nie leczyłam bo doradzali mi isc do psychologa ale stwierdzilam ze nic mi to nie da tylko sie wygadam a to mnie nie zmieni. Słowami sie nie wylecze:/ Ja może niemam wstretu do seksu ale niemam ochoty na takie zabawy. Co prawda dalej czasem mnie wszystko denerwuje ale potrafie sie powstrzymac zeby nie wypalic z czymś głupim i nie chce żeby moj chłopak czuł sie poniewierany bo juz mialam skutki tych moich humorkow.
 
Do góry