reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
A kilka dni było tak pięknie :-) a teraz mężulek siedzi po godzinach w pracy i w domu zasypia :-( Ale ja na szczęście na razie nie mam aż takiej strasznej ochoty, bo ostatnio się działo :zawstydzona/y: a potem znowu spróbuję ze zdjęciami wysyłanymi mms do pracy (mężulek normalnie był gotowy się urwać z roboty więc zadziałało, hi hi hi :-D
 
Czesc Wam,
ja niestety nie mam tak dobrze, bo moze mi sie lozysko odkleic i z seksu nici, ale przez pierwsze 12 tygodni moj maz obchodzil mnie szerokim lukiem, dopoki lekarz nie powiedzial mu, ze mozna, ale teraz to mysle, ze nawet jesli moje lozysko pojdzie do gory i wszystko bedzie ok to i tak mnie nie dotknie. bardzo boi sie o maluszka.
 
Ja niestety mam podobny problem, jak marta-mysza... Podczas ostatniej wizyty lekarz zarządził nam celibat aż do odwołania - czyli na razie do następnej wizyty, a potem się zobaczy. Strasznie żałuje, bo akurat ostatnio oboje mamy wyjątkowo ochotę cały czas - chyba na zasadzie "zakazany owoc smakuje najlepiej" ;-)
 
Blog ciekawy he he. Niestety ja stroną odmawiającą czy wymigującą nie jestem ale mój Mężulek mówi że jest zmęczony, a najprościej to siedzi przy kompie aż zasne:wściekła/y:
 
Witam serdecznie,

ja mam pytanie troszeczkę z innej strony. Otóż ja mam ochotę na seks ogromną, ale moja żona niespecjalnie. Zanim zaszliśmy w ciążę kochaliśmy się mniej więcej 2 razy w miesiący, więc jak dla mnie to tyle co nic. Teraz jesteśmy od miesiąca w ciąży i szlabanu jeszcze nie mamy ;) Na razie kochaliśmy się raz... no i tu moje pytanie, szczególnie do pań, które przed ciążą miały małą ochotę na seks. Czy w czasie ciąży wzrosła u Was ochota na to? Czy raczej zmalała jeszcze bardziej?

Pozdrawiam,
Łukasz
 
Łukasz81 Spokojnie ;-) Tym, że Twoja żona teraz nie ma ochoty, to sie nie przejmuj. Z tego co się orientuję, to na początku tak bywa. Potem w okolicach 2 trymestru się wszystko zmienia. Nie wiem czy w każdym przypadku, ale chyba w większości;-)
Sama do gorących kobiet nie należałam, ale w 3 miesiącu to musiałam męża namawiać, bo mogłabym 24 h/dobę :-D a on nie miał nawet ochoty tak często :-D
Życzę cierpliwości, ale żebys potem sam sie nie wykręcał:-D
 
No cierpliwości to ja się uczę od dawna ;) Czasem mi jej brakuje... ale na szczęście na żonie się to nie odbija ;)

Dzięki za otuchę! Byle do drugiego trymestru ;)
 
reklama
Potwierdzam - Mata-kow ma rację.
W I trymestrze kobiety raczej tracą ochotę na seks - wynika to m.in. z częstych mdłości, osłabienia, senności i takie tam.
Natomiast u większości kobiet II trymestr to eksplozja energii - również tej w łóżku. Prawie każda kobieta odczuwa wtedy większe zainteresowanie seksem, a jak mówią lekarze, uwrażliwienie narządów kobiecych sprawia że odczucia seksualne kilkakrotnie się potęgują.
Łukasz - głowa do góry!
 
Do góry