reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

mnie się czasami zdarza udawac? dlaczego? żebym później przez pół nocy nie musiała pocieszać lubego;-)
uwielbiam mieć orgazm, ale jak zdarzy się że go nie mam, to nie oznacza ze było mi nieprzyjemnie. no ale ambicje mojego męża są wysokie:cool2:
 
reklama
Mi sie czasem zdaza;-) Kiedy niespecjalnie mam ochote na przytulanko, a moj maz bardzo chce...Nie chce mu przykrosci sprawic i czaem sobi epoudaje. Naszczescie zdarza sie to bardzo rzadko;-);-);-)
 
mnie się czasami zdarza udawac? dlaczego? żebym później przez pół nocy nie musiała pocieszać lubego;-)
uwielbiam mieć orgazm, ale jak zdarzy się że go nie mam, to nie oznacza ze było mi nieprzyjemnie. no ale ambicje mojego męża są wysokie:cool2:


:tak::tak:faceci czasem tak mają i mój też czasem ma taką ambicję, żeby mnie doprowadzić, a czasem to ja wiem, że nie da rady i troszkę sobie pomruczę i on wie, ze jest mi dobrze i to wystarcza.
 
Miałam sie niewypowiadać ale sie wypowiem. Może należe do złych żon ale jak mi się nie chce kochać to mówię że jesstem zmęczona i koniec, nigdy nie robie tego na siłe i dlatego może nigdy nie musiałam udawać orgazmu. Po ciąży przeżywam tak samo jak w i przed. Czasem lepiej się przytulić pocałować niż na siłę coś robić :)
 
Hej Mamusie i Ciężarówki ;-)!
Jestem w 11 tyg. ciąży. Dziecko rozwija się dobrze, ciąża prawidłowa, brak przeciwskazań ze strony ginekologa a mój mąż stracił zainteresowanie seksem.:-(
Nie jestem go w stanie namówić ani w żaden sposób skusić.
A ja mogłabym się teraz kochać 24h/dobę :-p, co przed ciążą wydawało by się conajmniej dziwne bardzo dziwne ...
Też przeżywałyście, albo przeżywacie coś takiego?
 
reklama
My przy pierwszej ciąży troiszkę sie obawialiśmy ale nie odmawialiśmy sobie tej przyjemności a przy drugiej ciązy to już bez obaw i bezkarnie korzystaliśmy z sytacji :rofl2::-p
 
Do góry