reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
Podobno w kulturze Indyjskiej te odgłosy nazywają się Kwiat Lotosu i są bardzo porządane u zarówno mężczyzn jak i kobiet: mężczyzna cieszy się, że dał aż taka rozkosz kobiecie, a kobieta, że jest wspaniałą kochanką, bo kobiety, które wydają takie dźwięki uchodza w Indiach za cudowne kochanki...
 
Śmieszny temat, aż oplułam monitor jak to czytałam.Cieszę się że tu trafiłam bo myślałam już że tylko ja tak mam, nieczęsto wprawdzie ale się zdaża, nienawidzę tego, i nawet się śmieję gdy tak mi się dzieje. Myślałam że że po 2 porodach tak mi się zrobiło.Pocieszyłyście mnie. Dzięki.
 
Hej dziewczyny. Ja też tak mam i strasznie tego nie lubię. Podobnie jak wiele z was odkryłam, że najlepszym na to lekarstwem jest śmiech. Mnie się to zdaża przede wszystkim "na pieska".
 
reklama
Ja orgazmu nigdy nie udawałam, bo stwierdzałam, że nie widzę po co, mam poprawiać samopoczucie chłopowi?;-)A z moim mężem po dotarciu się, jest super.:-):cool2:
 
Do góry