reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
a mnie to żona już prawie dwa lata nie chce... co ja piszę, to już prawie dwa i pół roku, krótko po zajściu w ciąże odechciało jej się seksu ze mną, a niedługo dzieciak kończy dwa lata
 
A wiesz dlaczego najlepszymi operatorkami seks-telefonow sa te rencistki ? Nie tylko ze wzgledu na koszty. Tam sie rozmawia z mezczyznami i trzeba aby kobieta byla bardzo swobodna. Mloda dziewczyna. choc moze w lozku praktykowac niewyobrazalnie wyuzdane techniki zawsze pozostanie plocha - w sferze werbalnej. A kobiecie wiekowej, z bagazem wieloletnich doswiadczen bez trudu przechodza przez gardlo rzeczy najbardziej nawet sprosne i moze nawet znajduje w tym prztyjemnosc (w ramach substytutu). :D
 
marul pisze:
a mnie to żona już prawie dwa lata nie chce... co ja piszę, to już prawie dwa i pół roku, krótko po zajściu w ciąże odechciało jej się seksu ze mną, a niedługo dzieciak kończy dwa lata
TO MNIE DOPIERO POCIESZYŁO
a już myslałam że może wkrótce ten kryzys minie
 
mój jakoś to przeżył, ciężko czasem było ale coż, czego się nie robi dla kogoś kogo sie kocha. Od jakiś czasu jest lepiej. Momogły nam rozmowy,przytulanie bez podtekstów, wszystko bez pospiechu i prenetsji. Nawet postanowilismy postarać sie o dzidzię i wierzę że po tej drugiej ciaży już nie będę taką abstynętka seksulaną jak po pierwszej.
 
cleo28 pisze:
mój jakoś to przeżył, (...). Nawet postanowilismy postarać sie o dzidzię i wierzę że po tej drugiej ciaży już nie będę taką abstynętka seksulaną jak po pierwszej.
tylko jak tu się starać o dzidzię, przy takiej niechęci do seksu (ciekawe czy ta niechęć tyczy seksu ze mną czy seksu w ogóle) :)
tak naprawdę w planach mamy starania o dzidzię (dziewczynkę) już w grudniu, zobaczymy jak się to odbędzie :p
 
Marul jemu tez było cieżko, tez pytał sie czy to chodzi o seks w ogóle czy może ja mam wstręd do niego. powiem ci że czasem to nie weidziałam, czasem byłam zła na niego, miałam jakiś nieuzasadniony żal. Czasem chciałam go ukarac tym brakiem seksu. Tylko teraz to nie wirem o co mi chodziło, może o to że ja musialam siedzieć w domku, tylko pieluszki, kaszki i zupki. Brakowało mi zycia towarzyskiego. Teraz mam więc czasu dla siebie, dla niego i jest lepiej. pomyśl moze twojej żonie brakuje czasu tylko dla siebie?
 
Mojej Żonie niewątpliwie brakuje czasu dla siebie. Ale co ja mam tu zaradzić? Staram się jak moge zajmowac dzieckiem. Ale pracy nie mogę rzucić, a ona się nie zgadza na oddanie dziecka do żłobka czy czestsze zostawianie babci. A zycie towarzyskie? Proponuje jej czasem wyjście do kina teatru, opery, na koncert - ona nie chce, więc co mam robić...
Eh poczekam te kolejne dwa lata... :)
 
reklama
no nie poddawaj sie tak szybko, to że raz sie nie zgodziła, drugi a nawet trzeci nie znaczy że ona nie chce pójść. Może boi się że jesli nie będzie jej przy dziecku coś mu się stanie albo uważa że przez nie bycie z dzieckiem, zostawienie go pod czyjąś inną opieką niż jej własna może powodować że ktoś lub nawet ona sama pomyśli ze nie daje rady, że może nie kocha tego waszego dzieciaczka tak mocno jak powinna. Spróbuj utwierdzic ją że jest dobrą matką, że jest kochaną przez ciebie kobieta i nadal próbuj wyciągnać ją z domu
 
Do góry