reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z Teściową

Witam panienki !!! :-* :-*
Chcialam sie wyzalic ale jak pzreczytala
twoje problemy mrs szaya to powiem tak dam sobie spokuj

to ja przytobie niemam zadnych no mam ale jak ty sobie dajesz rade to ja tez dam wiec
zycze ci aby wkoncu to zycie przestalo dawac w kosc
pozdrawiam mocno sciskam
 
reklama
OJJJJJJJJJJ TEŚCIOWA TYŚ JAK POEZJA KLOZETOWA.........

U MNIE ??? JUZ PO BURZY
TESCIOWA JUZ NA POCZĄTKU JAK OZNAJMILIŚMY Z MĘZEM ZE SIE POBIERAMY TO ZAPYTALI MUSICIE BO BYŁAM NIE TA BO SYNUS PAN DOKTOR A JA ? MAŁOLATA I TO ZE WSI...... ALE NASZA MIŁOŚ DAŁA RADE PRZEJŚĆ TO CAŁE PIEKIEŁKO I TAK TRWAŁO I URWAŁO TEŚCIOWA MĄCIŁA WTRYNIAŁA SIE A OLA SIEDZIAŁA CICHO DO CZASU MIJAJĄ 2,5 ROKU I ODEZWAŁAM SIE W SWEJ SPRAWIE NIE WYTRZYMAŁAM OJJJJJ JAK GORACO BYŁO DOWIEDZIAŁAM SIE WTEDY ...... DWA MICHY SPOKOJU NIE JEZDZIŁAM AZ W KONCU NA SWIETAA MĄZ MNIE NAMÓWIŁ BYŁO BARDZO DZIWNIE
ALE JECHAŁA ZE WZGLĘDU NA KORNELIE ( JAK RAFAŁ SAM POJECHAŁ PŁAKAŁA W NIEBOGŁOSY I JAK SZYBKO POJECHAŁ TAK SZYBKO WRÓCIŁ)
OD MAJA MAMY NAGRANE MIESZKANKO (TERAZ OD URODZENIA KORNELINY MIESZKAMY U MOJEJ MAMY) ALE ONA ZE MAMY SIE BUDOWAĆ JA ZE NAS NIE STAC TO ONA ZE DAŁA MI DOM A JA NIE CHCIAŁAM -TYLKO ZAPOMNIAŁA DODAĆ ZE Z ZAWARTOŚCIĄ W POSTACI WREDNEJ CZAROWNICY ;D (ale wredna jestem)
NO I PRZESZLIŚMY Z MĘŻEM POWAŻNY KRYZYS ALE JAKOŚ WYSZLIŚMY NA PROSTĄ MIESZKANKO SIE ROBI MAM NADZIEJE ZE BĘDZIE FAJNE

DOBRA RADA WŁACZYĆ OLEWATORA
NAPRAWDE DZIAŁA A JAK DRAZNI OLEWANĄ?????
CZASAMI JEST CIEZKO ALE TAK JUZ JEST
BIEDNE MY SYNOWE :-[
 
niestety
nie dostalismy kredytu hipotecznego

a moja matka co chwile nas zaczepia kiedy sie wynosimy

su.ka nie moze sie doczekac

znalazlam mieszkanie nowe do wynajecia 3 pokojowe

u nas nie oplaca sie wynajmowac kawalerki czy 2-u pokojowego mieszkania bo jak sobie policzyc i porownac to placi sie tyle samo ::) dziwne nie?
to zdecydowalism, ze bierzemy 3 pokoje
bedziemy mies swoja sypialnie i corka swoja
i mimo ze musze isc do pracy i harowac to sie przeogromnie ciesze ze bede miec luz,spokoj psychiczny i wogole

normalnie nie umiem tego opisac
zrozumie mnie np.Szaya albo ktos kto ma takiego potwora matke,ewentualnie tesciowa
 
Ostatnia edycja:
dokładnie cie rozumiem
ja coprawda mamusie mam kochaną ale cisniemy sie w 2 pokojowym mieszkanku my we 3 na 15 m2 gdzie moja teściówak ma ogromny dom z ogrodem ale wole z mama bo .... ach szkoda słów
tez jestesmy na etapie kupowania mieszkania bierzemy hipoteczny w bph raty da sie znieść a po co komus wkładać do kieszeni za wynajem z kazdym msc blizej swojego
ohhhh bedziemy miel po 50 lat jak bedzie to nasze a nie banku ale jak tu inaczej???
 
my sie własnie w BPH staralismy

ja nie wiem czy to taki okres urlopowy ze nie ma kto sprawdzac czy co ale nam odpowiedz dali po ok. 3 tygodniach!!!!

normalnie jaja sobie robia a w reklamie bylo ze w tydzien jest decyzja ::)

teraz bedziemy starac sie w banku Samtlader,tam sa wieksze szanse i nie wymagaja tylu papierkow

a jesli chodzi o wynajem.....my musimy sie wyniesc jak najszybciej!!
dzis juz do mnie przylazła aby powiedziec ze ma to byc jak najszybciej!!! (zawsze zaczepiala nas na korytarzu jak wyczaila ze przyszlismy a dzis to juz desperatka sie pofatygowala do mnie na gore osobiscie)

ja chce wynajmowac i wyjechac zagarnice zarobic wieksza czesc na wlasne M
przeraza mnie tak długi kredyt.....boje sie go jak diabli

no a ze nie jestesmy pewni wyjazdu to idziemy wynajmowac bo musimy gdzies mieszkac
no wiec idziemy na wynajem i staramy sie o kredyt

ale to zycie jest ciezkie :(
 
Ostatnia edycja:
teraz tzn od 1 lipca wogóle sie jakoś te przepisy zaostrzyły nam obliczyli zdolnaśc takze spokojna głowa teraz tylko czekamy az sie wybuduje nasze M i trzeba nazbierac na ... reszte opłat rzeczoznawca, ubw=ezpieczenie księga ach szzkoda słów ale sie ciesze i mam nadzieje ze jakoś to bęedzie !!!
ps. spróbujcie w mbanku tez jest tam w miare przystępnie
 
reklama
kochane podczytuje was i wiecie co nie wierzę że takie wredne małpy po tym świecie chodzą, och nie wierzę

lilka ja pogadam z moja mamą gdzie najlepiej, najbezpieczniej wziąśc kredyt, ona trochę się na tym zna, jak coś się dowiem to ci napiszę, może pomogę

 
Do góry