reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

Fusik dzięki za opinie i podpowiedzenie innych gier. Zdecyduję się na słonika, a jak ktoś będzie chciał coś kupić, to powiem o pingwinach a dla Mikiego te zgadywanki. Widziałam pare razy w Smyku, ale nie wiedziałam co to jest
 
reklama
Czuczu jest świetny
te do rysowania mają różne zadania ( łączenie kropek, rysowanie, dorysowywanie brakujących elementów, itp.) natomiast sa jeszcze te prostokątne łamigłówki - polegaja one na tym że na jednej kartce sa pytania a na drugiej odpowiedzi, tylko tu więcej trzeba czytać dziecku, więc jak coś robię to to mniej się przydaje , ale do auta, poczekalni u lekarza - super mało miejsca zajmuje w torebce a ile zabaway
jako pierwsze polecałabym te z mazakiem
 
Kasiu jak się sprawuje ten szalonik chomik którego dostała Martusia na mikołaja? Czy Ala miałaby co tam włożyć do paszczy? Bardzo mi się ten prezent podoba. Niestety Ola trochę poszkodowana, bo kupując jej prezent myślę od razu o Ali co ona na to.. No i ten słoń z motylkami super.
 
Martuś na razie ma pieska z domkiem- chyba fajny, Martusia w każdym razie zadowolona. Chodzi sobie, jak wejdzie do domku to kręci się w kółko i wychodzi, jak trafi na przeszkodę popiskuje jak prawdziwy pies, który oberwał, i skręca- to tyle, co zobaczyłam przez chwilę, bo późno wróciłam do domu i zaraz Martusia szła spać, mam nadzieję, że dziś uda mi sie przyjrzeć się lepiej. Ala pewnie miałaby ochotę spróbować jego uszy, bo odstają, ale chyba na czynniki pierwsze nie rozłoży, ale w zestawie są małe elementy- jakaś szczotka, coś tam jeszcze, nawet nie wiem dokładnie bo nie miałam kiedy obejrzeć.

Fusik, dzięki za opinię o Czuczu, właśnie tak jak Kasia nie wiedziałam, co to jest.
 
no u nas też problem bo Karol ma wspólnika do zabaw a wspólnik nie zawsze bawi się jak nalezy i jest "mamoooo...a Bartek" :) Karol zachwycony grą toy story, Bartek gra z Karolem - rzuca kostką , pionek bierze i zetony - ale jakoś tak bez reguł hihi
za to Bartek dostal m.in maskotki z dobranocnego i Karol też spółę robi bo dziś Upsy Daisy do przedszkola zabrał...taki sentyent widać do niej ma hihi
 
No i nie wiem co kupić Oldzę pod choinkę. Jednak zrezygnowałam z tego słonia, bo poczytałam, że baterie strasznie szybko się wyczerpują... Może jakąś grę z Granny? Podpowiedzcie, pliz!
Miskowi zamówiłam już piranie ;-)
 
Kasia ja mam słonia z rok może więcej i wymienialam baterie może raz !!! a używany jest często nie tylko do grania, Daniel jeżdzi nim po pododze na ktorej leza motylki i je rozdmu****e ( niby odkurzacz :-) - a ja mam więcej sprzatania )
 
reklama
Do góry