reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Ja klasycznie jak co roku zamowilam kalendarze z fotkami Viki.
Dla 1 dziadkow mialy byc kubki z fotkami, ale jakos nie wyszlo ;-)
 
reklama
Właśnie sobie uświadomiłam, że zbliżają się urodzinki:-) No i chyba czas pogadać o prezentach:tak: Ja mam w planie rowerek czterokołowy z tym, że chcę od razu odłączyć te dwa boczne kółeczka - Inguch świetnie sobie radzi na tym bezpedałowym, więc liczę, że szybko opanuje normalny dwukołowy pojazd:happy:
No a poza tym, to pewnie będę musiała podrzucić pomysły babciom i ciociom, tylko, że jeszcze ich nie mam. No oprócz żelaznych książeczek czy bajek na CD do słuchania w samochodzie.
 
wcześniej myślałam o aparacie fotograficznym dla Jagody.
A teraz coraz częściej myślę o tym bezpedałowym rowerku.

A od reszty rodziny mam zamiar "wymusić" gabarytowo małe prezenty. Tylko jeszcze nie wiem co.
 
Powiem szczerze ze o urodziach jeszcze nie myślałam;( a juz czas. Rower swietny pomysł, Antek ma bmx-a smiga u dziadków po piwncy, tez pomyśle o odczepieniu kółek.
 
rybcia rowerek fajowy i te bajery do niego ...
a ja wcale nie mysle o prezentach ... czasu brak ...
co do rowerku to mala ma wszystkie po Michale ... jakos nie chce mi sie kolejnego kupowac ... wiec pewnie skonczy sie na jakims drobiazgu ...
za to meczy mnie komunia Michala ... wszyscy chca wiedziec co mu kupic ???
 
NO juz za chwile zaczna sie urodzinki. Ja tam jeszcze nie myslalm co by kupic Majcikowi. Ale w glowce mam pomysle zeby zebrac pieniazki od rodzinki i zrobic jej pokoik. A co do zabawek to w domu bawi sie tylko ostatnio pluszakami, reszte zadrabia w przedszkolu. Jedna fajna rzecz to maja w przedszkolu taka mini teatrzyk i widzialam ze sie fajnie bawila z kolezankami :-)
Co do rowera to juz w tamtym roku kupiony, hulajnoga tez stoi, nowy kask tez jest wiec pomyslow brak. ;-)
 
Idzia a jak teraz wyglada sytuacja z prezentami, chodzi mi o koszt prezentu? Kiedys dawalo sie drobiazgi, a czytalam jakis czas temu ze teraz jeden z drugim przescigaja sie zeby dac drozszy :sorry2:
Ja to bym cos kupila z aparatow, albo cos do sluchania muzyki, albo do komputera jakies bajery, albo porzadny zegarek. Ale chyba najbezpieczniej dac pieniazki i albo kupic cos co on chce i mu potrzebne :sorry2: albo zalozyc mu konto z lokata i karta kredytowa, poczuje sie wtedy bardziej dorosly?
NO ale ja nie wiem zaczne sie za pare lat martwic :sorry2:
 
reklama
maarta moja chrześniaczka też w Maju ma komunie a mi pomysłu brak na prezent najlepiej to bym jej kase dała aby sobie coś sama kupiła.Myślę że jak bym jej dała 200funtów to by nie pogardziła :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry