reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezenty

A unas ustaliłyśmy z bratową, że dzieciaki dostaną na Gwiazdkę po jednej zabawce od rodziców a reszta kupi jakieś książki czy ubranka - w każdym razie nie-zabawki:tak: Bo w zeszłym roku dostali taką kupę zabawek, że nawet nie chcieli w końcu już rozpakowywać paczek:baffled:

No i w związku z tym mam zagwozdkę - co kupić Inguchowi:confused: Myślałam nad taką dużą kuchnią, bo jeszcze nie ma ale może macie jeszcze jakieś fajne pomysły:confused: Chodzi mi o to, żeby zabawka była dosyć duża, skoro ma być jedna.
Lalki bobasy z wózkami, łóżeczkami itp ma, tablicę ma, klocków lego ma sporo, ciastolinke dostanie na Mikołajki, zestaw sprzątający dostała w zeszłym roku, odkurzacz też:baffled:
Tylko ta kuchnia przychodzi mi do głowy.
 
reklama
Asiun kuchnia to dobra sprawa, u nas Majcik dostala na 2 urodzinki i caly czas sie nia bawi. Pozniej tylko mozna dokupywac, dodatkowe garnki, owoce, warzywa itp.....
 
Mnie też się podoba pomysł z kuchnią :)

Jagoda dostała ostatnio domek dla lalek, taki rozkładany. Wielkie toto, wg mnie średnio dopracowane i zajmuje kupę miejsca. A najgorsze, że Jagodzie sie podoba i stoi rozłożone. Mam nadzieję, że za chwile jej sie znudzi. Ale kurczę chrzestny ma misję, bo rzadko widuje Jagodę, więc nadrabia wielkością prezentów. Ja się oczywiście cieszę, że się stara, ale kurczę, za niedługo nie będe miała gdzie nogi postawić w Jagody pokoju.
 
A my z Darkiem znow wczoraj zakupilismy gry dla dzieciakow ;-);-);-);-)
Majce kupilismy kolejna gre z serii Granna, tym razem Sznurki i dziurki *Misiowa* Gra SZNURKI I DZIURKI Granna (493086122) - Aukcje internetowe Allegro
Fajan sprawa, majcik juz wczoraj zaczela sie nia bawic, troche jej nie szlo ale jest bardzo zadowolona, wiec polecam :tak::tak::tak:
A dla Maksika kupilismy takla gre Super Gra Logiczna Safari Granna! 48 zadań Smart (489746863) - Aukcje internetowe Allegro
normalnie super, jak ja otworzylam to myslalm ze sobie nie poradzi ale odrazu ulozyl 8 plansz.
 
To ze sznurkami to maly w przedszkolu rozbraja i sie uczy,wychodzi mu to nawet.Tylko,ze maja z ubieraniem roznych zwierzatek i dzieci:yes:
My po mikolaju i maly zachwycony i z tablicy od babci i z klauna z modelina od nas:yes:
 
Vici my tez mdeline taka kupilismy;) do tego duży samochód i zelazko, ocywiście zelazko deską d prasowania nejbardiej ainteresowało.:tak:
 
reklama
Do góry