reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

Hubek tam i na taki widelec mięsko potrafi nadziać:-D:-D a zupy robię bardzo geste, więc nic nie spada temu mojemu łakomczuszkowi:-) zresztą jak patrze jak on ładnie je, to jestem az w szoku, bo czasami wiadomo cos tam spadnie, ale baaaardzo rzadko, ogólnie porządeczek wkoło talerza;-):-)
 
reklama
Ja nawet nie widziałam reklamy tego miśka do malowania, ale oba miśki wklejone przez Agusię i Gosię wyglądają tak samo wg mnie, tylko ilość pisaków się nie zgadza, no i wygląd samego pisaka. To pewnie muszą być specjalne pisaki, żeby schodziły przy praniu :confused: I chyba to nie jest Fisher Price, ale mogę się mylić.

Gosiu, mi się podoba ta spinka za 69 zł, srebrna z dwoma złotymi paskami :tak:

Rosmerta, może macie ten plastikowy widelec bardziej ostry od naszego, bo naszym mięsa się nie da nadziać, zaraz się rozpada na części.

Tycia, a oglądałaś tego tańczącego Teletubisia w sklepie :confused: Ja oglądałam i wydawał mi się bardzo niemiły dotyku, tzn chodzi o to, że pod materiałem i cienkim wypełniaczem jest bardzo wyczuwalny ten mechanizm, na dodatek jakiś taki trzeszczący, wydawało mi się, że oprócz patrzenia, to się do niczego innego ten Teletubiś nie przyda. Ale może Kondzio będzie patrzył, Oliwka pewnie by go chciała poprzytulać, w wózku powozić, a do tego to on się wg mnie nie nadaje.
 
Ostatnia edycja:
Gosiu mi sie podoba ta pierwsza za 115 zł:tak:
Macie jakis pomysł na prezent dla 8 -letnich dziewczynek bo tego pieska za 600 to ja nie kupie:-D:no:
 
Mama pytała sie co kupic Kondziowi na gwiazdke i wybrałam tańczacego Teletubisia:tak:.Mam nadzieje,ze mu sie bedzie podobał,bo mama bedzie zawiedziona:confused:;-)
TOMY - TAńCZąCY TELETUBIś - HIT !!! (494537232) - Aukcje internetowe Allegro
Fajny,ale mój Kuba w sklepie płakał,żeby go wyłączyc.Coś ostatnio wkurzaja go śpiewające i ruszające sie zabawki.:baffled:
Dziewczyny która najładniejsza:confused: oprócz tej prawie za 500zł :dry::rofl2:
Dla niego - Spinki do krawata - Biżuteria YES
Mi ta srebrna z paskami.Pierwsza po lewej.:tak:
Córka kumpeli ma podobny,mazaki takie sobie,szybko sie wyczerpuja,ale ogólnie fajna zabawa dla dziecka.
Gosiu mi sie podoba ta pierwsza za 115 zł:tak:
Macie jakis pomysł na prezent dla 8 -letnich dziewczynek bo tego pieska za 600 to ja nie kupie:-D:no:

Wszelkie wróżki,kucyki...
albo fajna gra edukacyjna
Gdzie jest Dzwoneczek? - gra - Merlin.pl
albo
Wróżki Disneya - Wróżkowy, podróżny zestaw piękności - Merlin.pl
Gra Mermaidia BARBIE FAIRYTOPIA 00353 | mazakzabawki.pl
 
reklama
Do góry