reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

reklama
Martus mozesz zaplacic przelewem na konto a mozesz przy odbiorze dac kurierowi...ja wzielam przy odbiorze zeby od razu sprawdzic i ewentualnie odeslac...;-)
Kociu to jest proste zamawiasz wszystko jak tam jest tzn ilosc szt stron i ewentualnie piszesz swoje uwagi i robisz zamow...na drugi dzien przyszedl do mnie mail ze mam wyslac zdjecia i ustalilam ,ze dostawa ma byc 12 grudnia dopeiro bo wtedy bede mogla osobiscie odebrac....naprawde to jest bardzo proste:-)
 
Basiu a jaką masz? ja myślałam o tej z Canpola są niedrogie a sympatyczne. Są też fajne za 300zł ale to za dużo jak na coś co nie wiem czy podpasi mojemu Brzdącowi:baffled:
 
k@siek - nie wiem czy widzialas co napisalam na watku "zakupy...":

k@siek - chyba tu pytalas czy warto jeszcze mate edukacjyna kupic, wiec pisze jak to jest u nas - mala spedza duzo czasu w ciagu dnia na tej macie, ale glownie jest to po prostu "jej miejsce". szeleszczace uszka krowki jej tak juz nie pociagaja, natomiast chetnie sie na niej kreci i bawi zabawkami. Pozatym dobry jest tez palak na ktorym zawieszam rozne zabawki ( bo oryginalne zabawki z palaka sa za wysoko - jakis palant musial to projektowac).
Ale Julka jest juz tak "ruchoma" ze z tej maty schodzi na dywan, a ja ja spowrotem na ta mate i tak w kolko. Moze znajdziesz jakis wiekszy kolorowy kocyk po prostu, ktory maly bedzie poznawal jako miejsce zabawy, choc opcja z palakami jest tez kuszaca. Wazne zeby sie lekko pralo bo jak widze to janluszko i mleko i sline na tej macie to mysle ze powinnam ja prac conajmniej raz w tygodniu A JA JEJ JESZCZE NIE PRALAM!!!!
 
Nie Jagusiu nie zaglądam (bład!) do tego wątku. Jest parę wątków które stram sieśledzić a na inne nie mam juz czasu:baffled: Bardzo dziekuje za cenną opinie!!
 
K@siek Michał bawi się na macie i widzę coraz większe zainteresowanie zabawkami na niej wiszącymi. Szczególnie trójkątem muzycznym bo jak kopnie to leci muzyczka i chyba ostarnio wyczaił jak to się robi no i oczywićie lusterko też jest na topie.
Myśle, że warto takie coś zafundować dziecku.
 
Mój Szymek także lubi bawić się na macie. Tylko, że ja często zmieniam mu zabawki (przywiązuję je na tasiemkach) i przez to jest dla niego bardzo atrakcyjna. :-)
 
reklama
U nas tez mata wrosila do lask, lusterko jest the best:-D Ale tez maly zaczyna buszowac po niej i juz musze mu klasc zabawki rowniez na mate a nie tylko na palak:tak:
 
Do góry