reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezenty Gwiazdkowe Czyli Co Przyniesie święty Mikołaj?

Kurcze Ola - jedna dobra wiadomosc za druga. Ciekawe co jutro przyniesie? No to teraz faktycznie nie masz co sie martwic o prezenty:))
 
reklama
Ha,no jakby nie patrzeć to listopad jest miesiącem Oleńki!!!Byle tak dalej!!!

Jagusiu,masz całkowitą rację-zabawki Lamaze są super-Zuzia ma kilka tej firmy i potrafią ją zająć na kilkanaście,kilkadziesiąt minut czasem!!!

WIKI,ja chyba po prostu,u licha,nie wiem jak zakończyć proces zamawiania!!!No wściekam się niemiłosiernie!!!
 
Nie no !!!Totalna porażka!!!Idę chyba jutro zamóić do Kodaka!nIC MI SIĘ TU NIE UDAJE Z TYM PRZESŁANIEM FOTEK DO SERWISU!
 
Kociu ja wysylam dzisiaj wiec jak mi sie uda to dam ci znac...:-)
Olu to wspaniale,ze bedziesz miala pieniazki na wszystko...Gratulacje dla tesciowej niech czesciej gra w totka...cieszym sie razem z Toba;-)
 
No ja tez się ciesze ale to przeciez nie moja kasa,hihi.Mnie tam się pewnie nic nie dostanie,tylko tak sobie od niechcenia wspomnę że teściówka ma u mnie długi,hehe...
 
Wygrała kaskę to niech oddaje;-)

A co do huśtawek to my mamy dla Zuzola coś takiego(dostała od moich Rodziców razem z bujakiem na chrzciny)-tylko jest czerwono-beżowa.Ale dostanie ja właśnie jako jeden z prezentów gwiazdkowych.Kurcze,jak jeszcze to rozstawimy plus kojec to juz w ogóle nasz dom będzie przypominał miejsce zabaw dla dzieci...
 
zastanawiałam się nad zakupem maty edukacyjnej dla Adasia myslicie, że to ma jeszcze sens czy już a duży na takie zabawki:confused:
 
Kocia wydaje mi sie,ze te zdjeci ado serwisu wysylasz pozniej bo ja wczoraj wyslalam zamowienie i na maila ma przyjsc cala reszta tzn sposob platnosci ,termin dostawy i wtedy chyba sie wysyla fotki..poczekam moze dzisiaj przyjdzie mail jakis..ale wydaje mi sie,ze tak bedzie...:-)
K@siek ja mam taka mate i niunia juz nie chce lezec na niej,mysle ze tak do 3 miesiaca jest ok ale potem to juz idzie w odstawke..takie jest moje zdanie...;-)
 
reklama
Kociu tak jak myslalam,zdjecia wysylasz na maila pozniej do nich..Oni ci wysylaja potwierdzenie na Twojego maial i wtedy dosylasz im fotki..Ja juz zamowilam i wyslalam wiec jeden prezent zalatwiony:tak:
 
Do góry