reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

reklama
te rowerki biegowe są od 2 lat, ale zastanawiam się czy dwulatek da sobie z nim radę?... i też mi się one podobają, no i widziałam je u siebie, tzn dzieci jeżdżące na takim rowerku i dawały sobie radę, ale nie wiem ile latek miały ;-)
a na ten rowerek za 400zł to na pewno się nie zdecydujemy, bo stwierdziliśmy z mężem, że nie jest wart takich pieniędzy, ale mimo wszystko mi się podoba :-) i nadal się zastanawiam czy warto teraz kupować na roczek rowerek trójkołowy???
 
Iza jeśli chodzi o taki rowerek w którym możesz małą posadzić i ją pchać to ja myśle, że naprawde warto. Moja Zocha to nie chce wysiadać z tego rowerka i cały czas tylko "bruuuu" :-D
 
Mojej też się podoba, ale w tych co oglądałam nie ma pasów albo podnóżka, a moja panna bez pasów nie może, a bez podnóżka też nie chce, bo jakoś nie wyobrażam sobie zwisających nóg

 
jeśli chodzi o rowerek biegowy - pewnie że mądry itd, ale nie dla rocznego maluszka. Znajomej corcia niejednego guza sobie nim nabila, i generalnie miala na niego wywalone.
rowerek trojkolowy polecam w 100%, często go biorę na spacer zamiast wózka, wtedy wszyscy dookoła słyszą wielką radość: jajajajaaa :) siedzi dumny, rączki trzyma na kierownicy i ogląda świat :)

ciężko powiedzieć czy rozleniwi malucha, ale czy dziecko będzie wiosną pamiętało, że rok wcześniej jeździło takim rowerkiem?

ROWEREK TRÓJKOŁOWY-MIŚ PANDA -3 KOLORY-PROMOCJA (1165296419) - Aukcje internetowe Allegro

ja go kupiłam juz miesiąc temu, co by Eryczek z niego trochę już skorzystał i naprawdę jestem zadowolona!


a stolik dwu-języczny fishera jest poprostu boski i wart swojej ceny, dla porownania mogę napisać, że Mały dostał stolik fishera za połowe tego co ten dwujezyczny i wydaje mi sie że ten stolik jest z epoki kamienia łupanego... :)
 
Ostatnia edycja:
hehe cudnie się Tomasz prezentuje :-) my sobie na razie darowaliśmy taki rowerek, postawiłam na pchacza odpychacza ;-) zobaczymy jak to będzie... już nie mogę się doczekać do tego 12 sierpnia i urodzin!! grrr ;-)
 
reklama
Do góry