reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Maggie jakbys mi wczesniej powiedziala to bym ci za grosze odsprzedala bo mi sie zdublowaly i tak stal w piewnicy ( sasiadka odkupila dla wnusi) .To szkoda by nie bylo jak na drugi rok za mały juz by byl.Moja spokojnie juz sięga pedałow .Ale np. krzesełko uczydelko przez caly czas jej nie interesi i nie interesowało .Owszem siądzie na minute i koniec na tym .Wiec zalezy od dziecka jednym pasuje a innym caly czas nie bedzie pasowalo .Moze jak pojedzie ,zobaczy ,ze fajnie to sie przekona.
 
reklama
A propos rowerka biegowego. Ja kupiłam Hance rowerek biegowy Kattler. Wg strony aktywnysmyk wymierzyłam dziecko i wybrałam odpowiedni rozmiar rowerka. Ale chyba jest dla niej jednak za duży i ona nie chce jechać siedząc na siodełku tylko stoi przed siodełkiem. W sumie wychodzi na to że biegowy poczeka chyba do następnej wiosny.
 
A który macie ten rowerek?? bo my mamy ten Rowerek biegowy Kettler Speedy 10'' i młoda w nim zasuwa juz teraz nieźle :-) szkoda, że teraz deszcze padają bo ostatnio to uczyła się z dużych górek zjeżdżać, a tak to teraz pewnie znów się bedzie bała...

No ale dużo lepiej jej wychodzi jazda na biegówce niż na tym trójkołowym. Bo na tym drugim to chciałaby kręcić pedałami a jeszcze nie umie i się denerwuje, a jako rower do odpychania nóżkami to za duży opór stawia. Z kolei na podstawce nóg już trzymać nie moze bo się nie mieści...
Wiec dla nas biegówka jest the best:-)
 
Ostatnia edycja:
Rubi, u nas biegówka odpada, po pierwsze nie ma nawet blisko domu gdzie jeździć bo tu same wandoły :/ i jakoś nie widzę go jeszcze w tym roku na nim noł łej, więc jednak wybierzemy ten trójkołowy z podnóżkiem dzieciakowo typowy. Te biegowy niby są po 2 latkach ale dzieciak dzieciakowi nierówny, i tak jak Chogata pisze jednemu będzie szał a drugi nawet się nie zainteresuje...
Taki zwykły pompowany trójkołowiec czeka na strychu za rok będzie jak znalazł jeśli z tego wyrośnie i już. Bo on dosć wysoki.
Chogata, no szkoda, że wcześniej się nie odezwałam ale trudno :) dzięki i tak ;)
Aaa wczoraj zaczepiliśmy z Marcelowym ;) rodziców z 3latką na takim właśnie trójkołowym i była zadowolona jak sobie sama pedałowała a pod górkę tato pchał a ona tam se coś naciskała i krzyczała "gazu gazu" :) pytałam gdzie kupili i jak się sprawuje :) i mówili że jak najbardziej i też dostała na 2 latka :)
więc myślę że się Młodemu taki sprzęt na teraz i na za rok nawet sprzyda :)
Dzięki jeszcze raz za wszystkie opinion :)
 
Ostatnia edycja:
Zylcia, a co to za stronka? podaj linka. Ja już z Glizdką zjezdziłam cały śląsk i same duże biegowe u nas i nie mam jak jej przymierzyć i kupic odpowiedniego.. Nie chce kupić za dużego z czego kupuje już 2 miesiąc i w końcu bedzie jako prezent na urodziny od babci :-). z jednej strony plus bo zaoszczędze, ale jak szybko nei znajdę to nei wiem co kupie.
Dzięki za pomoc

Znacie stronkę z niedrogimi kaskami, ale by były bezpieczne?
Akcesoria do rowerka jeszcze raz cena roweru ehhhh
 
Ostatnia edycja:
Maggie u nas własnie sasiadka ma 3 lateniego chłopca ale kurdupelek jest i to dla niego wziela ten rowerek .Bo jego 3 kolowiec jeszcze za duzy i ciezki a ten w sam raz.Mlody smiga na nim az furczy ;-)
 
A który macie ten rowerek?? bo my mamy ten Rowerek biegowy Kettler Speedy 10'' i młoda w nim zasuwa juz teraz nieźle :-) szkoda, że teraz deszcze padają bo ostatnio to uczyła się z dużych górek zjeżdżać, a tak to teraz pewnie znów się bedzie bała...

No ale dużo lepiej jej wychodzi jazda na biegówce niż na tym trójkołowym. Bo na tym drugim to chciałaby kręcić pedałami a jeszcze nie umie i się denerwuje, a jako rower do odpychania nóżkami to za duży opór stawia. Z kolei na podstawce nóg już trzymać nie moze bo się nie mieści...
Wiec dla nas biegówka jest the best:-)


Mamy dokładnie taki sam ;)

Zylcia, a co to za stronka? podaj linka. Ja już z Glizdką zjezdziłam cały śląsk i same duże biegowe u nas i nie mam jak jej przymierzyć i kupic odpowiedniego.. Nie chce kupić za dużego z czego kupuje już 2 miesiąc i w końcu bedzie jako prezent na urodziny od babci :-). z jednej strony plus bo zaoszczędze, ale jak szybko nei znajdę to nei wiem co kupie.
Dzięki za pomoc

Znacie stronkę z niedrogimi kaskami, ale by były bezpieczne?
Akcesoria do rowerka jeszcze raz cena roweru ehhhh

AktywnySmyk.pl - największy wybór rowerków biegowych w sieci!
 
Myśly jeszcze dorzucili Oliwii książki :-). Po urodzinkach powiem co się panience podoba:-).
Chogata dziękuje za pomoc
 
reklama
Do góry