reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Jakubka ;-) ja wczoraj widzialam w akcji malucha na rowerku biegowym - www.decathlon.com.pl/PL/run-ride-175222343

jest w wieku naszych dzieci, rowerek ma od marca i jezdzi juz z nozkami w powietrzu! bez podpierania sie o ziemie :szok:

moze Moni dziadkowie taki rowerek kupia na urodzinki...zobaczymy.... a moze da sie odkrecic pedaly i zdjac lancuch z rowerka po Jasiu...?
 
reklama
Ania,suuuper ta pufa. Kurcze nawet sobie pomyślałam,ze moze dla mnie by była dobra do karmienia...W sumie dobrze ja wspominam ze szkoły rodznia na Inflanckiej:).......hmmmm. Musze ja dopasc gdzies i sobie sprobować:)
 
Fajne te pufy, macałam taką skórzaną, bo u M. w pracy kiedyś widziałam, ale wtedy się oczywiście nie zdecydowalim mimo wielkiej przeceny, teraz mi dałaś do myślenia andarielowa yhh.
I chyba praktyczniejsza będzie taka skórzana co? bo zawsze to lepiej wytrzeć niż prać i potem schnie długo.
 
pufa fajna :tak: znajomi mają taką i fajnie się siedzi, gorzej ze wstaniem ;-):-D

dziewczyny, macie już jakieś konkretne typy na prezenty urodzinowe dla naszych sierpniątek? ;-)
 
Ja laufrada juz mam więc tez nie wiem co mam kupić .Ja raczej mysle juz o zimie ,zeby Alka sie nie nudziła .Pozamawialam już wsrod rodziny cistoline czy jak ona tam .i male opakowanie lego duplo bo tego nigdy dośc .a sam amysle ojakims wypasionym odkurzaczu bo mloda bawi sie w pania porzadkową .Chrzesna cos wspominala o porządnym wozku dla lalekwiec to tez bym miała juz z głowy hihihihihihiihihihih.
 
My już po urodzinach :) Tomek dostał od nas taki zestaw TACZKA + KOSIARKA SUPER ZESTAW dla dziecka hit!!! (1689488467) - Aukcje internetowe Allegro
Jak byliśmy w maju nad morzem, to był to hit wyjazdu. Od wczoraj nie rozstaje się z kosiarą na krok :p,
Od chrzestnego dostał basen BASEN OGRODOWY dmuchany 305 INTEX 305x183x56 (1714747752) - Aukcje internetowe Allegro, a od chrzestnej stolik i krzesełko Mammut'a. Z zabawek to jeszcze wóz strażacki, który tez jest hitem. Dziadkowie dali kase.
 
super prezenty
a ja nie mam pomysłu i znajac życie pewno Alcia nic nie dostanie i juz,na razie zero pomysłów,a od reszty raczej ciuszki ma dostac
 
Z prezentami też mam mega problem ehhhhh
Za każdym razem siedze i oglądam allegro godzinami... Jak na razie pomysły takie
1. Klocki Duplo, by miała z jednej firmy i potem tylko zbierać kolejne :-)
2. Ciastolna
3. Kuchnia
4. Lalka Agatka
5. Rowerek biegowy
6. Reszta nieznana :-)
No i babcia ciuszki jeszcze pokupowała, a dziadek nei mam pojęcia co kupi. Chciał rowerek, ale 2 babcia kupuje więc nie wiem co wymyśli...

Oczywiście dawkowanie zabawek w zwolnionym tempie. Bo Olcia mi oszaleje z nadmiaru :-).
 
reklama
Jakubka dzięki za linka bo ja własnie takiej kosiary szukam :) Marcel widział u kolegi i się bawił i kręcił i szał był, chociaż kosiara już kółka nie miała jednego :)
 
Do góry