reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Maggie, zatem prezent napewno też będzie trafiony :) mój kosiarz to by brał swój sprzęt wszędzie, gdzie tylko się da... a jak się nie da, to wiadomo. Ryk. :p
 
reklama
co do lalki Agatki, to u nas był to dobry pomysł (kupiliśmy Ninkowatej jak wróciliśmy z syniem ze szpitala); teraz mała nosi ją na rączkach, poklepuje w pupkę (bo ja tak robię z małym), zmienia pieluszkę, karmi butelką, lula:tak:mamy tą podstawową wersję- lalki niemowlaka z nocniczkiem, butelką, śliniakiem, grzechotką i kocykiem;


co do prezentu to ja też nie wiem co Nuśce podarować; zabawek ma sporo i róznej maści, więc nawet nie potrafie wymyślić co jeszcze mogłoby jej się spodobać; te pufy które wklejalam strasznie mi się podobają, ale ona ma taki ciasny pokoik, że chyba to jednak nie za dobry pomysl (musze jeszcze z M.pogadać);
na pewno kuchnia by jej się spodobała, bo jak byla u niani to fiksowała na jej punkcie, ale to jednak spory wydatk no i znów gabaryty... że o ograniczeniach finansowych nie wspomnę (2 śluby w sierpniu, moje i M. urodziny, podróż do Gorzowa);
jak będzie pogoda to moze po prostu pojedziemy wszyscy na jakiś wypasiony plac zabaw do Wawy, żeby sie wyszalała do woli, a prezent materialny jakiś skromny; zobaczymy!
 
Fajna rzeczy są ostatnio w Biedronce: Mi się podoba taki namiot rozkładany (ala pałac) kupiliśmy już klocki do wbijania młotkiem - fajne ale krótkoterminowe i młotek trzeba dozować bo rozwaliłaby nim wszystko, a za tydzień będą fajne drewniane stempelki.Ucz się i baw! Szkoła 1
 
ja nie wim..napewno ciuchy dostanie z jego strony:)bo oni tak hurtowo co urodziny czyjes:/
zabawki odpadaja bo mam ich tyle ze sklep otworzyc z powodzeniem moge:)
u mojej na topie automat ktory dostala pod choinke i keybord po Sylwi jeszcze:)klockow cala skrzynia, miskow, lalek.wszystkiego full po Sylwi mamy:)
bo Sylwi juz mowilam ze poczekamy i pozniej kupimy jej sliczne rzeczy do przedszkola i ona zadowolona:) juz ma swoje pomysly jaki piornik i torbe:)
co do rowerka to moja go uzywa jako drabiny...zeby na meblach kopac:)
a po drugie na tym co dostala to nie siega do pedalow:(
 
Dziewuszki mam pytanie, czy wasze dzieciaki mają takie rowerki z tego typu?

Rowerek Arti UFO z kolyską SUPER Rowerki najtani (1708691555) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

wiem, że niektóre z was już dawno kupowały, chciałam wiedzieć jak to się sprawdza i czy dla młodego to już spoźniony prezent? czy już się nie opłaca w tym wieku? :/ bo babci się to spodobało i myślała żeby mu to kupić, proszę bardzo o opinię, będę dźwięczna ;)

Hanka ma rowerek tego typu. Dostała na roczek i rok przeleżał w piwnicy. Jeszcze kilka miesięcy temu nie chciała na nim siedzieć więc ja chciałam go sprzedać. A teraz nie widzi bez niego spaceru. Hania bardzo dobrze się w nim czuje, nie dosięga do pedałów ale trzyma nogi na tych podstawkach i puszcza melodyjki. Także okazał się przydatny. Ale jakbym miała teraz kupować to bym tego nie zrobiła tylko kupiła 3 kołowy zwyklejszy, ale też z podnóżkami bo Hanka nie potrafi pedałować.
 
Dziewuszki mam pytanie, czy wasze dzieciaki mają takie rowerki z tego typu?

Rowerek Arti UFO z kolyską SUPER Rowerki najtani (1708691555) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

wiem, że niektóre z was już dawno kupowały, chciałam wiedzieć jak to się sprawdza i czy dla młodego to już spoźniony prezent? czy już się nie opłaca w tym wieku? :/ bo babci się to spodobało i myślała żeby mu to kupić, proszę bardzo o opinię, będę dźwięczna ;)
ja mam ARTI tylko inny model - City chyba; ma mniej bajerków, fajny jest; i jak najbardziej dla Niny na teraz, i tak jeszcze sama nie pedałuje tylko ja pchamy w nim; lubi wychodzić "w nim" na spacerki;
 
Kurza blaszka :) mnie się wydaje, że marcel jest na taki rowerek dopiero gotowy właśnie, bo jak na wiosnę go przymierzałam to nie chciał siedzieć w takim wcale :/ ale znowu boję się że to tylko na te wakacje i potem już będzie za mały dla niego? no chyba że za rok będzie sam pedałował hym, przemyślę jeszcze

W każdym razie dziękuję za info i opinię, pomocne są :))
 
reklama
co do lalki Agatki, to u nas był to dobry pomysł (kupiliśmy Ninkowatej jak wróciliśmy z syniem ze szpitala); teraz mała nosi ją na rączkach, poklepuje w pupkę (bo ja tak robię z małym), zmienia pieluszkę, karmi butelką, lula:tak:mamy tą podstawową wersję- lalki niemowlaka z nocniczkiem, butelką, śliniakiem, grzechotką i kocykiem;

u nas jest tak samo - z ta roznica ze Monia karmi lale...wlasna piersia :-D

Kurza blaszka :) mnie się wydaje, że marcel jest na taki rowerek dopiero gotowy właśnie, bo jak na wiosnę go przymierzałam to nie chciał siedzieć w takim wcale :/ ale znowu boję się że to tylko na te wakacje i potem już będzie za mały dla niego? no chyba że za rok będzie sam pedałował hym, przemyślę jeszcze

W każdym razie dziękuję za info i opinię, pomocne są :))

Maggie ;-) Monia w tym rowerku jeszcze do pedalkow nie dosiega :-( a moze pomysl o biegowym rowerku????
 
Do góry