reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

ja myslałam o kupnie jakiejś fajnej, porządnej ciastoliny. Mieliśmy jedną z Tchibo ale to badziew jak nic, zaraz wyschła i tylko się kruszyła...
 
reklama
A wiecie dziewczyny co mi sie przypomniało,że na dzien dziecka rodzice wymyślalli dla nas jaies fajne wyjscie całą paczką i to powiem Wam były niezapomniane chwile. Nie dostawałyśmy takich typowych prezentow jak kolejna lalka czy cos tam,tylko caały dzień był nasz:szliśmy do kina,na jakies ekstra plac zabaw,do zoo,jedliśmy lody(ile kto chciał) watę cukrową(cos na co moja mama zawsze kreciła nosem bo to zęby psuje okropnie,ot taki zakazany owowc ale na dzień dziecka był odczarowywany i mozna było jesc takze wate::):)) . O! i to ja chce tez dac mojemu dziecku a niebawem dzieciom. Fajnie spedzony czas. To lego wyjdzie przy okazji bo J.akurat tak wraca do PL,wiec dołączymy lego do głównego prezentu jakim bedzie zabawa w plenerze,w jakiś kulkach może! o!! Mysle ,ze to są takie bezcenne prezenty na ktore stac kazdego,a jakie dziecko ma potem wspomnienia( no moze nasze jeszcze nie beda pamietały,ale trzeba juz wdrazac takie pomysły i zwyczaje w zycie),o! do zoo weźmiemy Natke:) na pewno!,bedzie i spacer i atrakcje w jednym:) i uczcimy to lodami( Natka samym wafelkiem z ociupinką lodów i ja tez przez ten cukier wysoki ale co tam. Lody bedą. J najwyzej zje podwojną,eem potrojną porcje:) ).
 
dzięki dziewczyny za propozycje :tak:;-)
natt, fajny pomysł z tym wyjściem, muszę o tym pomyśleć, tylko że to środek tygodnia i ciężko byłoby zorganizować wspólnie czas :tak:
mi w sumie wpadły do głowy takie różne pierdółki muzyczne, myślałam też o kucyku pony, puzzlach (Maja je ostatnio uwielbia), ciastolinie... zobaczymy na czym ostatecznie stanie :-)
malbertka, ja mam ciastolinę z playdoh i jest ok teraz myślałam o takiej ZABAWKOWO: CIASTOKREACJA CIASTOLINA MEGA WIADERKO - Zabawki dla dzieci - najlepsze w sieci!
a pomysły możecie dalej podsyłać, w końcu niedługo urodziny :-)
 
help!!

rodzinka mnie bombarduje pytaniami co kupić dla Julki na 2 urodzinki (muszą kupić teraz żebym mogła zabrać ze sobą wracając z wakacji) a ja już dawno nie byłam w wiekszym sklepie i nie wiem co tam fajnego można kupić :zawstydzona/y:

jak drobiazgi to mówie że książeczki i układanki najlepiej ale jak coś większego to nie mam pomysłu, myślałyście już coś w tym temacie??

może laptopik taki prosty??
 
u nas u Bartka na topie lego duplo, może coś z tego? zoo np albo jakiś zestaw dla dziewczynek (tu w temacie nie jestem:))
 
Ja myślę o porządnym wózku dla lalki. Moja córka ma ostatnio zapędy wożąco-karmiące, więc dostanie taki jakiś fajny. Dotychczas bawiła się takim małym, ale widzę, że nie spełnia już swojej funkcji.
Poza tym Mju wczoraj, przez swój sklep, podsunęła mi pomysł na te farby do malowania paluszkami. Też fajna rzecz.
 
a ja zawsze i wszedzie bede polecala klocki Lego :-)

po pierwsze sa nie do zdarcia, totalnie nic sie z nimi nie dzieje - nawet po latach :-)
po drugie z Lego da sie wyczarowac wszystko - my ostatnio zbudowalismy z Lego (na Duplo jedziemy bo te mniejsze Monia by zzarla ;-)) okularki :-) dziecki mialy radoche jak diabli...
mozna dokupowac powolutku klocki bo sa piekielnie drogie ale WARTO :tak:

aaa...jedna wade maja klocki Lego... my mamy cala beczke klockow i Monia z upodobaniem co sobote raniutko (tak ok. 7:00) wysypuje wszystkie na dywan.... halas jest przeogormny!!! ale to jedyna wada Lego :-) :tak:
 
reklama
My chcemy Młodemu kupić rower biegowy. Może macie jakieś doświadczenie, jakie są szczególnie godne polecenia?
Myślałam też nad hulajnogą, ale to chyba dopiero na przyszłą wiosnę, żeby koszty w czasie rozłożyć nieco hihi :) w każdym bądź razie chciałabym Tomkowi kupić tą Mini Micro MINIMICRO Lekka Hulajnoga Trójkołowa Wrocław (1661231727) - Aukcje internetowe Allegro choć cena, jak na hulajnogę jest powalająca.... :/

a klocki i u nas jak najbardziej na czasie teraz, więc też polecamy; jednakowoż najbardziej się chłopak pojazdami wszelkiej maści interesi, wozy strażackie, wywrotki, małe, duże, no wszystko co jeżdzi jest super hihi :)
 
Do góry