reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

reklama
My kupujemy Zośce rowerek biegowy i chcemy naciągnąć dziadków na trampolinę:-) bo byliśmy ostatnio u znajomych i my się wyszaleliśmy i Zośka się świetnie bawiła :-)
 
u nas rowerek jest, ale ten tradycyjny.
na dzień dziecka planujemy hulajnogę kupić małej.
poza tym dostała wózek joggerowy na jazdy po wertepach hehe:)
 
Zos dostała rowerek biegowy na swięta teraz i trochę się go boi ;-) tzn pojezdzi tzn pochodz na nim ale bez rewelacji jakis :-) tradycyjny 3kolowiec na razie na tapecie :-) ktory na roczek dostała ale był za duży hihihi :-) dobrze że mam balkon duży to Laska szaleje ;-)
 
ja bym chciała męża namówić na zjeżdżalnie do ogródka dla Julki ale nie wiem czy mi sie uda, w sumie nic nie dostała od nas na zajączka to by było 2w1 :-)
 
Natka dostanie lego. Od jakiegos czasu nie kupujemy innych zabawek poza własnie Lego.Ma juz tego trochę,ale z Lego jest tak,że im wiecej tym lepiej bo wiecej mozna zbudowac:). No i jest to jedyna zabawkaa,ktora moga sie bawic duzi i mali:) a przy tym fantastycznie rozwija wyobraźnie i szereg innych umiejetnosci:). Ostatnio J. kupił Nati kolejkę( choc wiem ze ta kolejka lego to było zawsze jego marzenie:),ale niech tam mu bedzie),teraz dokupił jakies tory ,tunele i to bedzie prezent na dzien dziecka. A na urodzenie sie bliźniaków kupujemy jej domek tez Lego i albo duplo taki mega zestaw albo Lego seria Belvill. Wszystko inne Natka w sumie ma albo nie ma i nie bedzie bo nie mamy miejsca na wszystko niestety....a może i stety:):).

Never to Mania tak lubi jeszcze w wózku podrózować??? Natka totalnie odmawia juz. Ale pewnie jeszcze jej sie zmieni jak rodzeństwo przyjdzie na świat:),zobaczymy
 
a jakies *******ke chyba kupie...dla Moni na dzien dziecka to bym nawet nie musiala ale Jasiek juz kumaty i o siore sie zatroszczy :-)
na imieniny Monia dostanie zestaw lekarski za 5 zł a Jasiek zestaw wedkarski za 15 zł (hmmm..nierowne traktowanie dzieci...)
na dzien dziecka dla Jasia chcialam mikroskop ale... Monia go i tak zmasakruje :-(
wiec w sumie nie mam pomyslow na prezenty dziendzieckowe :-/ kasy tez nie bardzo :-/
 
reklama
Do góry