reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny?

reklama
Ja niestety nic nie widzę, nawet na taki rozebrany teście. Nie lepiej iść na betę? Jeśli faktycznie tam cień jest to beta będzie powyżej 5 i będzie wiadomo 😊
Faktycznie lepiej, ale mieszkam w norwegii i tutaj pierwsza wizyta jest w 3 miesiącu ciąży i bety nikt mi nie zrobi nawet odpłatnie przed tym 3 miesiącem. Pol roku temu jak poronilam to zrobili mi betę ale wtedy to już spadała
 
Faktycznie lepiej, ale mieszkam w norwegii i tutaj pierwsza wizyta jest w 3 miesiącu ciąży i bety nikt mi nie zrobi nawet odpłatnie przed tym 3 miesiącem. Pol roku temu jak poronilam to zrobili mi betę ale wtedy to już spadała
Okej, rozumiem

To nie pozostaje nic innego jak zrobić test jutro i ewentualnie pojutrze, może kreska będzie już mocniejsza.
Trzymam kciuki 🤞 oby to była ciąża 😊
 
Faktycznie lepiej, ale mieszkam w norwegii i tutaj pierwsza wizyta jest w 3 miesiącu ciąży i bety nikt mi nie zrobi nawet odpłatnie przed tym 3 miesiącem. Pol roku temu jak poronilam to zrobili mi betę ale wtedy to już spadała
Proszę Cię nie pisz takich glupot. Ja mieszkam w Danii i podejrzewam, że system jest podobny. Wizytę chociażby u swojego lekarza masz na początku ciąży aby zrobić badania krwi. A prywatną klinikę do zrobienia usg znajdziesz na pewno.
Poczekaj parę dni i ponów test.
 
Proszę Cię nie pisz takich glupot. Ja mieszkam w Danii i podejrzewam, że system jest podobny. Wizytę chociażby u swojego lekarza masz na początku ciąży aby zrobić badania krwi. A prywatną klinikę do zrobienia usg znajdziesz na pewno.
Poczekaj parę dni i ponów test.
Poza tym zrobiłam Ci coś, że jesteś taka niemiła? Lepiej wogole nie opowiadaj na tym forum jak masz odpowiadać w taki sposób. Chyba masz zly dzień.
 
Pracuje w służbie zdrowia, nie wiesz to się nie wypowiadaj. Dania to nie Norwegia
System opieki zdrowotnej jest podobny. Piszę prawdę. Nie zrozumiem nigdy fenomenu rozbierania testu i doszukiwania się kresek. Jak będziesz w ciąży to kreska będzie widoczna gołym okiem. Poczekaj parę dni i zrób test ponownie. Jakiej rady jeszcze oczekujesz?
 
reklama
Do góry