reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test, dwa negatywne,

Yolandelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
1 410
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
 
reklama
Rozwiązanie
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
Nie odbieram tego szorstko spokojnie :D
Znaczy nie napalilam sie tylko jestem z tych osob ktore sa mega niecierpliwe i nienawidza nie wiedziec na czym stoja :D
Jesli by sie okazalo to prawda to oczywiscie będą sie cieszyla, a jak okaze sie ze nic z tego to jeszcze jestem młoda i mam sporo czasu wiec zycie bedzie toczylo sie dalej.
Dziekuje Ci bardzo :)
Ale w sumie to my chyba tak mamy, ze nawet nieświadomie bardzo chcemy.
Tak jak pisałam nigdy nie planowałam ciąży konkretnie, a jak dostawałam okres to byłam zawiedziona ;d

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale w sumie to my chyba tak mamy, ze nawet nieświadomie bardzo chcemy.
Tak jak pisałam nigdy nie planowałam ciąży konkretnie, a jak dostawałam okres to byłam zawiedziona ;d

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

No szczerze mowiac ja juz bym mogla miec takiego malucha w domu mimo ze w tym roku skoncze dopiero 21 lat. Chlopakowi to tez w sumie by odpowiadalo bo sam chce uprawiac stosunki przerywane i wie czym to grozi :) Studiow jak narazie nie planujemy ja mam prace, chlopak tez ma bardzo dobra prace, moi rodzice napewno by mi pomogli.
A ja zawsze mowilam,ze zostane mloda mama no i chyba cos w tym jest jeszcze jak ostatnio odwiedziłam kolezanke zza czasow szkolnych ktora dwa miesiące temu urodzila synka i wzielam ta kruszynke na rece to jejku to uczucie..

To ja wam zycze duzo Zdrowka, pomyslnej i spokojnej ciazy zeby wszystko sie udalo!
 
No szczerze mowiac ja juz bym mogla miec takiego malucha w domu mimo ze w tym roku skoncze dopiero 21 lat. Chlopakowi to tez w sumie by odpowiadalo bo sam chce uprawiac stosunki przerywane i wie czym to grozi :) Studiow jak narazie nie planujemy ja mam prace, chlopak tez ma bardzo dobra prace, moi rodzice napewno by mi pomogli.
A ja zawsze mowilam,ze zostane mloda mama no i chyba cos w tym jest jeszcze jak ostatnio odwiedziłam kolezanke zza czasow szkolnych ktora dwa miesiące temu urodzila synka i wzielam ta kruszynke na rece to jejku to uczucie..

To ja wam zycze duzo Zdrowka, pomyslnej i spokojnej ciazy zeby wszystko sie udalo!
I oczywiscie trzymam kciuki :)
 
Dziwna ta cała sytuacja - powiedz mi tylko, po co robisz te sikane? - daj kochana spokój - idź na betę. A jeśli już robisz to z porannego pierwszego moczu, a nie znowu koło 14, jak na bank byłaś już w toalecie i to pewnie nie raz:-p Jeśli jeden test wyszedł pozytywny zaraz po zrobieniu, to niemożliwym jest, żeby był błędny bo hormon bhcg nie pojawił się znikąd. Istnieje rownież coś takiego jak ciąża biochemiczna i mogło być tak,że złapałaś się na spadającym bhcg. Ale wróżyć z kuli tu nie ma co! Albo czekaj 1,5tyg albo idź na betę, ale sikane na razie odpuść - szkoda kasy:-)
 
Dziwna ta cała sytuacja - powiedz mi tylko, po co robisz te sikane? - daj kochana spokój - idź na betę. A jeśli już robisz to z porannego pierwszego moczu, a nie znowu koło 14, jak na bank byłaś już w toalecie i to pewnie nie raz:-p Jeśli jeden test wyszedł pozytywny zaraz po zrobieniu, to niemożliwym jest, żeby był błędny bo hormon bhcg nie pojawił się znikąd. Istnieje rownież coś takiego jak ciąża biochemiczna i mogło być tak,że złapałaś się na spadającym bhcg. Ale wróżyć z kuli tu nie ma co! Albo czekaj 1,5tyg albo idź na betę, ale sikane na razie odpuść - szkoda kasy:-)

Mysle ze wynika to z mojej niecierpliwosci, niestety. W poniedzialek pojde na bete i bede miala spokojna glowe.
Dzieki wam troszke sie uspokoilam, bedzie co będzie :)
 
Dziewczeta, chłopak mi kazal pokazac wszystkie testy. No i sie przygladalismy. Na tym z wczoraj i sprzed 2 dni jednak sa zarysy rozowiutkich kreseczek ( wiem,ze nie patrzy sie na testy po 10-15 min) ale to mi zrobilo zamet w glowie. Jeszcze okazalo sie ,ze teraz przez 4 dni codziennie pracuje od 5:30 i na bete nie pojde bo laboratorium u mnie przyjmuje probki i pobiera krew do godziny 11.. nie bede juz kupowala testow bo szkoda pieniedzy. Brzuch nadal boli, plecy jak na okres tez.
 
Jutro mam wolne! Lece na bete rano dam znac co i jak :)
Noo niby nie patrzy się po 10 min. Wg instrukcji, bo mogą być fałszywe wyniki. Ale nadal mam moje testy sprzed 5mies i tam nadal są te kreski, bez zmian.
Jak masz zarysy to dla mnie sprawa prawie jasna. Czekam na betę ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co myslicie o tak zwanym krwawieniu implantacyjnym?
Moja mama mowila,ze gdy byla ze mna w ciazy miala "miesiączkę" przez 3 pierwsze miesiace, normalne obfite krwawienia.

Moja znajoma poszła do giną skontrolować spirale a ten jej mówi ze ciąża 17 tyg. Spirala wyparowała.
Mówi, ze była w szoku bo co miesiąc miała okres.

Tak ze takie historie są prawdziwe.
 
reklama
Moja znajoma poszła do giną skontrolować spirale a ten jej mówi ze ciąża 17 tyg. Spirala wyparowała.
Mówi, ze była w szoku bo co miesiąc miała okres.

Tak ze takie historie są prawdziwe.
[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] nie strasz [emoji33] ja mam spiralę i mam nadzieję że moja działa [emoji23]

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Do góry