reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test, dwa negatywne,

Yolandelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
1 311
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
 
reklama
Rozwiązanie
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
Nie wiem jak te testy działają ale mi do 7tyg wychodziła jedna kreska. Miesiaczke miałam w połowie stycznia a druga kreska wyszła dokładnie 2miesoace później [emoji23] to był dopiero szok ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem jak te testy działają ale mi do 7tyg wychodziła jedna kreska. Miesiaczke miałam w połowie stycznia a druga kreska wyszła dokładnie 2miesoace później [emoji23] to był dopiero szok ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


No to naprawde niezle.
Gdyby moj ten pierwszy nie wyszedl poztywny to pewnie bym odpuściła te objawy i robienie następnych testow z mysla,ze to napewno co innego. Ale jesli co innego to co :o
 
Nie ma czegoś takiego jak objawy typowo tylko na ciążę... Dla mnie nie różniły się niczym od tych przed okresem ;p

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom


Rozumiem.
Wlasnie ja przed okresem jedynie co mam to tak jak pisalam bole piersi dosyc ostre no i ok. 2 dni przed bole brzucha.. ale nigdy nie mialam klucia w podbrzuszu ani mdlosci mo i ten sluz tez dziwna sprawa bo zazwyczaj jest on u mnie przezroczysty a ten jest bialy..
 
A co myslicie o tak zwanym krwawieniu implantacyjnym?
Moja mama mowila,ze gdy byla ze mna w ciazy miala "miesiączkę" przez 3 pierwsze miesiace, normalne obfite krwawienia.
 
Rozumiem.
Wlasnie ja przed okresem jedynie co mam to tak jak pisalam bole piersi dosyc ostre no i ok. 2 dni przed bole brzucha.. ale nigdy nie mialam klucia w podbrzuszu ani mdlosci mo i ten sluz tez dziwna sprawa bo zazwyczaj jest on u mnie przezroczysty a ten jest bialy..
Ja białawy śluz mam dopiero teraz (a jestem w 21tygodniu ciąży) w sumie i to malo.. wczesniej mialam też, ale to było od tabletki, luteiny dopochwowej..
A klucia w brzuchu np nie miałam ani nic, mdłości też nie..
Każdy organizm jest inny w sumie, ale biały śluz przed okresem jest normalny. To, że tak wcześniej nie miałaś takich przedokresowych objawow to nie znaczy, że teraz nie masz akurat przed tą miesiączka takich.
Coś jest na rzeczy z tym jednorazowym pozytywnym testem, tak jak wcześniej pisałam, na tej podstawie bym stawiała ciążę i tak, bo ta kreska się znikąd nie wzięła...ale też może być jednak wadliwy czy cos. Jednym słowem musisz uzbroić się w cierpliwość i najlepiej test w dniu spodziewanej miesiączki :).
Nie chce brzmiec szorstko ani nic, ale nie napalaj się, lepiej się nastawić, że to jednak nie ciąża i potem się pozytywnie zaskoczyć aniżeli na odwrót...


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co myslicie o tak zwanym krwawieniu implantacyjnym?
Moja mama mowila,ze gdy byla ze mna w ciazy miala "miesiączkę" przez 3 pierwsze miesiace, normalne obfite krwawienia.
Ja nie miałam... Miałam plamienie różowe w 6 tygodniu, ale to nie była implantacja, bo to by było za późno.
Ale też nie raz slyszalam, że kobiety na początku ciąży miały normalnie "okres" :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja białawy śluz mam dopiero teraz (a jestem w 21tygodniu ciąży) w sumie i to malo.. wczesniej mialam też, ale to było od tabletki, luteiny dopochwowej..
A klucia w brzuchu np nie miałam ani nic, mdłości też nie..
Każdy organizm jest inny w sumie, ale biały śluz przed okresem jest normalny. To, że tak wcześniej nie miałaś takich przedokresowych objawow to nie znaczy, że teraz nie masz akurat przed tą miesiączka takich.
Coś jest na rzeczy z tym jednorazowym pozytywnym testem, tak jak wcześniej pisałam, na tej podstawie bym stawiała ciążę i tak, bo ta kreska się znikąd nie wzięła...ale też może być jednak wadliwy czy cos. Jednym słowem musisz uzbroić się w cierpliwość i najlepiej test w dniu spodziewanej miesiączki :).
Nie chce brzmiec szorstko ani nic, ale nie napalaj się, lepiej się nastawić, że to jednak nie ciąża i potem się pozytywnie zaskoczyć aniżeli na odwrót...


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom


Nie odbieram tego szorstko spokojnie :D
Znaczy nie napalilam sie tylko jestem z tych osob ktore sa mega niecierpliwe i nienawidza nie wiedziec na czym stoja :D
Jesli by sie okazalo to prawda to oczywiscie będą sie cieszyla, a jak okaze sie ze nic z tego to jeszcze jestem młoda i mam sporo czasu wiec zycie bedzie toczylo sie dalej.
Dziekuje Ci bardzo :)
 
reklama
Nie odbieram tego szorstko spokojnie :D
Znaczy nie napalilam sie tylko jestem z tych osob ktore sa mega niecierpliwe i nienawidza nie wiedziec na czym stoja :D
Jesli by sie okazalo to prawda to oczywiscie będą sie cieszyla, a jak okaze sie ze nic z tego to jeszcze jestem młoda i mam sporo czasu wiec zycie bedzie toczylo sie dalej.
Dziekuje Ci bardzo :)
Tzn ja niby też nie napalalam się nigdy. Pierwszy test wyszedł blady, ale pozytywny.. a dla pewności zrobiłam drugi i przez pierwsze momenty nie wychodziła ta druga krecha to Ci powiem, że byłam zawiedziona, że puste pole, mimo tego że wcześniej nie planowałam ciąży na już teraz koniecznie :D. Ale w końcu po minucie niecałej druga krecha się pojawiła.
Tzn. ciąża moja można powiedzieć, że była planowana, bo nie zabezpieczaliśmy się nigdy i nie raz kończył we mnie, ale nigdy nie było takiego stricte starania się o dziecko, że musi być już teraz - z mojej strony, bo facet to czyhał na moją owulacje :D.
Teraz jestem w 21tyg i czekamy na syna! :)


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry