reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test, dwa negatywne,

Yolandelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
1 309
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
 
reklama
Rozwiązanie
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
reklama
Dziewczyny pomocy.. Beta 0,33..
Skoro nie jestem w ciaży to skąd to wszystko? Skąd ten ból brzucha. Nigdy nie mialam takich bóli. Fakt stresowałam się ale to dopiero od 2 dni a wcześniej?
 
Dziewczyny pomocy.. Beta 0,33..
Skoro nie jestem w ciaży to skąd to wszystko? Skąd ten ból brzucha. Nigdy nie mialam takich bóli. Fakt stresowałam się ale to dopiero od 2 dni a wcześniej?
A kiedy mogło dojść do zaplodnenia mniej więcej?
Może dopiero zacznie rosnąć beta? Hmm bo wiem, że już od 5 betahcg jest 3tydzien ciazy a wcześniejsze pierwsze 2tyg?;p
Cofnelam się stronami i przeczytałam, że był stosunek przerywany. To generalnie nie skończył w Tobie czy skończył?
Poooowiem Ci, że ja rocznikowo mam 24lata i od 5lat uprawiam tylko stosunek przerywany. Nigdy żadnych zabezpieczeń i dopiero teraz jestem w ciąży, bo po prostu partner skończył we mnie w dni płodne, nie przez stosunek przerywany ;p.
PS. Wiem, że stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji i nie ma pewności że się nie zajdzie, ale zawsze robiłam to z kimś z partnerem z którym już byłam co najmniej parę miesięcy i któremu w razie czego moglabym zaufac jeśli przydarzyłaby się ciąża [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kiedy mogło dojść do zaplodnenia mniej więcej?
Może dopiero zacznie rosnąć beta? Hmm bo wiem, że już od 5 betahcg jest 3tydzien ciazy a wcześniejsze pierwsze 2tyg?;p
Cofnelam się stronami i przeczytałam, że był stosunek przerywany. To generalnie nie skończył w Tobie czy skończył?
Poooowiem Ci, że ja rocznikowo mam 24lata i od 5lat uprawiam tylko stosunek przerywany. Nigdy żadnych zabezpieczeń i dopiero teraz jestem w ciąży, bo po prostu partner skończył we mnie w dni płodne, nie przez stosunek przerywany ;p.
PS. Wiem, że stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji i nie ma pewności że się nie zajdzie, ale zawsze robiłam to z kimś z partnerem z którym już byłam co najmniej parę miesięcy i któremu w razie czego moglabym zaufac jeśli przydarzyłaby się ciąża [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom



Nie konczył we mnie nigdy, przy ostatnich stosunkach zakladalismy gumke w ostatniej chwili.
Jeśli już by miało dojść do tego to 24.01 lub 14.01 (jeszcze przed miesiączką ale raczej wykluczam tą date)
Zaczęłam się baardzo martwić o siebie. Bo skąd te bóle, skąd te nagłe zachcianki, spadki apetytu i mdłości rano... Nie wiem juz kompletnie nic. Jestem załamana ale nie dlatego,ze beta wskazala negatywny wyniki tylko dlatego,ze nadal mnie boli brzuch i piersi i jestem jeszcze bardziej pogubiona.
 
Dziewczyny pomocy.. Beta 0,33..
Skoro nie jestem w ciaży to skąd to wszystko? Skąd ten ból brzucha. Nigdy nie mialam takich bóli. Fakt stresowałam się ale to dopiero od 2 dni a wcześniej?
Czytałam, że wyniki poniżej 0,1 w 100% wyklucza ciążę...
Ty masz 0,33 to niziutki, ale też jest wcześnie u Ciebie.
Ja na Twoim miejscu powtórzyłabym betę hcg jutro. Przyrost bedzie ozznaczał ciążę

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie konczył we mnie nigdy, przy ostatnich stosunkach zakladalismy gumke w ostatniej chwili.
Jeśli już by miało dojść do tego to 24.01 lub 14.01 (jeszcze przed miesiączką ale raczej wykluczam tą date)
Zaczęłam się baardzo martwić o siebie. Bo skąd te bóle, skąd te nagłe zachcianki, spadki apetytu i mdłości rano... Nie wiem juz kompletnie nic. Jestem załamana ale nie dlatego,ze beta wskazala negatywny wyniki tylko dlatego,ze nadal mnie boli brzuch i piersi i jestem jeszcze bardziej pogubiona.
0,33 to więcej niż 0,1 więc jakies tam szansę na ciążę masz nadal. Tylko nie wiem czy jednak nie za niskie nadal to 0,33... W becie hcg najważniejsze są przyrosty, szybko rośnie.
Hmm to kurcze jak na moment kulminacyjny była gumką to trochę powątpiewam w sumie. Wiem, że mogą wcześniej się wydobyć plemniki pojedyncze, ale... ;P

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szansa jest zawsze ;) mój Miki jest z tabl anty [emoji23] ale my zawsze do końca więc wiadomo 100 % Nie ma żadne środek anty .
Zadna gumka nie pękła ???
Jak 24.01 to faktycznie może się coś dziac. Powtórz betę za 2 dni jak koleżanka radzi. Wartość od 5 wzwyż to coaza. Beta ich produkowana jest od 8dpo z tego co kojarzę.

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
reklama
Nie konczył we mnie nigdy, przy ostatnich stosunkach zakladalismy gumke w ostatniej chwili.
Jeśli już by miało dojść do tego to 24.01 lub 14.01 (jeszcze przed miesiączką ale raczej wykluczam tą date)
Zaczęłam się baardzo martwić o siebie. Bo skąd te bóle, skąd te nagłe zachcianki, spadki apetytu i mdłości rano... Nie wiem juz kompletnie nic. Jestem załamana ale nie dlatego,ze beta wskazala negatywny wyniki tylko dlatego,ze nadal mnie boli brzuch i piersi i jestem jeszcze bardziej pogubiona.
A moze te zachcianki to siła podświadomości, efekt placebo?
Daleko nie muszę szukać. Mówią siostra jest we wczesnej ciąży i stawia nogi szeroko jak chodzi, jakby była w b zaawansowanej ciąży i miała duży brzuch:D. A brzucha prawie nie ma :D. Ja już mam brzuch a jeszcze chodzę normalnie ;p.
A klucia... No nie kazda miesiączka jest taka sama. Ja z reguły nie najgorzej znoszę miesiączkę i dni przed, ale raz w życiu miałam takie bóle przed okresem że mylaalm że zejdę, przezynalo mnie od środka. Nigdy wiecej się to nie powtórzyło

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry