reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny test ciążowy.

reklama
Cześć.
Jestem tutaj nowa i staram się już od pół roku. Ten cykl był inny bo pierwszy raz zauważyłam u siebie śluz płodny i to jeszcze 10, 11 dnia cyklu. 12 już temperatura skoczyła do góry. Dzisiaj będzie 9 dni podwyższonej temp. i jutro chciałam zrobić test. Problem jest taki, że nie mam jak go dzisiaj kupić I zrobię to rano, jak myślicie mogę sobie odłożyć poranny mocz i pójść po test? Czy lepiej zrobić z drugiego porannego moczu ale za to świeżego?
 
Cześć.
Jestem tutaj nowa i staram się już od pół roku. Ten cykl był inny bo pierwszy raz zauważyłam u siebie śluz płodny i to jeszcze 10, 11 dnia cyklu. 12 już temperatura skoczyła do góry. Dzisiaj będzie 9 dni podwyższonej temp. i jutro chciałam zrobić test. Problem jest taki, że nie mam jak go dzisiaj kupić I zrobię to rano, jak myślicie mogę sobie odłożyć poranny mocz i pójść po test? Czy lepiej zrobić z drugiego porannego moczu ale za to świeżego?
A nie lepiej zrobić następnego dnia z porannego moczu jak już będziesz miała test?
 
reklama
W dzień miesiączki to czytam, że wychodzi obojętnie o jakiej porze, jednak 10 dpo pewnie jak już coś to tylko z porannego. Udało mi się jednak zdążyć do apteki przed pracą i będę jutro testować. Już nie mogę się doczekać:) tak ładnego śluzu jeszcze nie miałam od kiedy się staram.
 
Do góry