reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny czy nieważny?

reklama
Mam dosyć duży problem. Dwójka dzieci rok po roku, młodsze aktualnie pół roku kończy. A mi się okres 11 dni spóźnia. Więc postanowiłam zrobić test. No i przypomniałam sobie jak gdzieś czytałam, że kobieta rozebrała test na części pierwsze i kreska była źle umiejscowiona. Więc żeby się upewnić, też rozebrałam test. I zobaczyłam coś takiego...hmm co to? Druga kreska? Czy co? Zaraz zwariuję.

P.S Wiem, że może to się spotkać z hejtem, także podkreślę, że żadnej antykoncepcji takiej jak tabletki czy spirale itp nie mogę przez chorobę genetyczną...
To miejsce, w którym znajduje się preparat, który wybarwiłby się na różowo, gdybyś była w ciąży.
Jeśli masz wątpliwości to beta je rozwieje.
 
To skąd pomysł o ciąży? Pękła?
Spóźnia mi się miesiączka 11 dni. Poprzednie dziecko też podczas używania prezerwatyw. Nie mam pojęcia, dosyć ze nie mogę hormonów to jeszcze jak to ginekolog stwierdził, choroba która sprawia, że są problemy z zajściem w ciążę u mnie sprawia, że jestem magicznie i wybitnie płodna
 
Spóźnia mi się miesiączka 11 dni. Poprzednie dziecko też podczas używania prezerwatyw. Nie mam pojęcia, dosyć ze nie mogę hormonów to jeszcze jak to ginekolog stwierdził, choroba która sprawia, że są problemy z zajściem w ciążę u mnie sprawia, że jestem magicznie i wybitnie płodna
Jak dla mnie ciąży tu nie ma. Dla pewności i spokoju zrób betę. A z ginekologiem porozmawiaj o dodatkowej antykoncepcji. Np. Wkładkach nie zawierających hormonalnow. Możesz też pomyśleć nad obserwacją cyklu metoda objawowo termiczna by wiedzieć kiedy masz dni niepłodne.
 
reklama
Do góry