reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się

Cześć. Jestem Patrycja mam 23 lata. Nasza starania o maleństwo szczęśliwe zakończyły się półtora miesiąca po ślubie. Ciąża przebiega prawidłowo, a nasz termin to 3 marca. Dzisiaj nasz Bąbelek ma 8tyg. i 3dni.
 
reklama
I ja się przywitam. :)
Mam na imię Natalia, jestem z Torunia, mam 23 lata. We wrześniu będziemy z mężem obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Jakoś tak wyszło, że jestem w pierwszej ciąży, na razie potwierdzonej testem, jutro mam pierwszą wizytę u lekarza. Jesteśmy już po pierwszym szoku. Termin pewnie na pierwszą połowę marca. :)
 
Nawet nie zauwazylam tego watku :). Mam na imie Ania, w lipcu stuknelo mi 23,od poczatku maja mieszkamy na samym wschodzie Holandii-zaraz przy granicy z Niemcami prawie.Ciaza byla szokiem,robilam badania w kwietniu,prolaktyna ok.1500 o gin powiedzial ze mam tylozgciecie macicy,wiec o dzidzie trzeba bedzie sie starac,a tu prosze mimo tego ze sie zabezpieczalismy ukazaly sie 2 kreski. Juz po pierwszym szoku na szczescie :)
 
Cześć Dziewczyny!
Mam na imię Basia, niedawno stuknęła mi Trzydziecha. Jestem w 8 tygodniu. Niestety, jak wiele z Was mam za sobą przykre doświadczenie jakim jest poronienie. Wydarzyło się to w 6 tygodniu, samoistnie i w kolejną ciążę zaszłam... w kolejnym cyklu (trochę w szoku byliśmy). Jestem lekko spanikowana, podczytywałam Was, ale nie odzywałam się, żeby nie zapeszać. Ale dzisiaj byłam na USG - wszystko jest ok, serduszko bije, reszta w normie. Wierzę, że mimo pewnie wielu chwil niepewności uda nam się urodzić zdrowe dzieciaki ;)
 
Witaj Bachuta! Ja jestem w identycznej sytuacji, poronilam samoistnie na początku czerwca, dwa tygodnie później byłam w ciąży, obecnie 10 tygodni i wszystko ok:-) jedno poronienie, do tego samoistne nie musi determinować kolejnych niepowodzeń- będzie dobrze.:-)
 
Witam się :-) chociaż jestem już z marcówkami od dawna, ale jakoś zapomniałam się tu wpisać :zawstydzona/y:
Mam na imię Kasia, mam 25 lat i to moja pierwsza ciąża. W tą niedzielę świętujemy z mężem pierwszą rocznicę ślubu :-D Staraliśmy się "chwilę", przy trzecim cyklu się udało - urlop wykorzystaliśmy pracowicie ;-)
Obecnie jestem w 11 tygodniu, cieszę się coraz bardziej i czekam z niecierpliwością do marca :-)
 
reklama
Bachuta I Z@t ja mialam tak w pierwszej ciazy. Poronilam a w następnym cyklu udało się. Polozna mi powiedziała ze tak bywa w pierwszej ciąży że organizm musi sobie próbę zrobic. Nie jest to mile przeżycie no ale coz zrobic....
 

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
75
Wyświetleń
13 tys
Do góry