reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

reklama
hej dziewczyny :tak:

za namową iwo ;* postanowiłam do Was dołączyć :tak:

Mam na imię Ewelina, mam 26 lat, jestem prawie 3 lata po ślubie i to będzie nasze pierwsze dziecko. Termin porodu mam na 29 listopada :-) Wcześniejszą ciążę niestety poroniłam na początku :-(Z wykształcenia jestem inżynierem elektrykiem, ale obecnie jestem home menager :-D Mieszkam w niewielkiej wsi (pod Cieszynem) w Pogwizdowie :tak:
 
Witam, ma na imię Jagoda, mam 26 lat.
Obecnie mieszkam w Olsztynku, pochodze z Olsztyna. Jestem w zwiazku od 7 lat, 30 sierpnia mam w planach zalegalizowanie tego związku ;)
Pracuję w Urzędzie Miasta jako architekt krajobrazu.
To moja pierwsza ciąża.
 
Witajcie,
Mam na imię Marika, mam 29 lat, mieszkam pod Poznaniem. Mam już jednego synka, teraz na 95% będzie córeczka. To jest nasz drugi wielki cud, w pełnym tego słowa znaczeniu.
Termin mam na 7 albo 15 listopad (rozbieżność miedzy OM a USG)ale raczej będzie to drugi termin, bo na każdym USG potwierdza się, że to jednak młodsza ciąża.
Po ślubie jestem prawie 5 lat, wspólnie z mężem prowadzimy firmę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny. Mam 37 lat od 9 lat mieszkam w Anglii a pochodzę z Trójmiasta. Teraz jestem w pierwszej ciąży po 2 letnich staraniach i problemów związanych z PCO, ktore wykryto u mnie. Termin mam na 5 listopada. W przyszlosci chcialabym wrocic do Polski :)
pozdrawiam i milo mi bedzie z Wami spedzic czas ..
 
Do góry