reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Mam na imię Gabrysia, mam 34 lata , mieszkam w Łodzi :-) Jestem mężatką od 2005 r i mamy cudowną 4-ro letnią córeczkę łobuziarkę :-) która marzy o rodzeństwie więc dla niej się zdecydowałam. Ciąża nas zaskoczyła bo dopiero planowaliśmy rozpocząć starania a tu proszę taka niespodzianka - bardzo miła niespodzianka bo Martynkę robiliśmy 4 lata, po drodze miałam 2 poronienia więc ciąża z Martysią była stresem choć przebiegała książkowo i mam nadzieję, że obecna też taka będzie :-)
 
reklama
Witajcie Kochane
Nazywam sie Marta. Mam 30 lat. Jestem z moim partnerem 14 lat. Juz kilka lat temu myslelismy o malenstwie ale nie udawalo sie. Postanowilismy ze poczekamy jeszcze jakis czas i bedziemy sie badac ale nie musielismy poniewaz niespodziewanie gdy w listopadzie zeszlego roku zrobilam test okazalo sie ze pierwszy raz w zyciu widze 2 kreseczki :) nie cieszylam sie dlugo bo po miesiacu przed samymi swietami okazalo sie ze serduszko przestalo bic:( dwa dni przed wigilja mialam zabieg. A co gorsza po jakims czasie diagnoza zasniad groniasty. Moj lekarz niepozwalal zajsc w ciaze przez rok:( Gdy wkoncu dostalismy zielone swiatlo zaczelismy odrazu liczac, ze to potrwa pol roku rok a jak niesmialo moge sie przyznac udalo sie za pierwszym razem :)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Mam 33 lata, dwójkę dzieci, dwóch chłopców, zawsze marzyłam o trójce, udało się w trzecim cyklu jestem w ciąży. Inaczej się czuje niż w poprzednich ciążach, trochę się boję.
 
Witajcie, mam na imię Beata, mam 32 lata, mam córeczkę Amelkę ma 2,5 roku i jest strasznie rozpuszczoną jedynaczką, dlatego postaraliśmy się o rodzieństwo dla niej. Pierwszą ciążę zakończyłam w 26tyg, na szczęście córeczka rozwija się zupełnie jak rówieśnicy, jest zdrowym małym łobuzem. Ta ciąża wiąże się ze stresem i strachem, ale mam nadzieję że będzie dobrze i dotrwam do 9 mies.
Oszqurde chyba byłymy razem lipcówkami 2011 :-)
 
Ostatnia edycja:
Mam na imię Marlena i mam 25 lat:-) Z moim A tworzymy szczęśliwą parę od prawie 9 lat, a od 16 miesięcy jesteśmy małżeństwem;-) Jak łatwo się domyślić do szczęscią brakowało nam tylko maleństwa, o czym niedawno sobie uświadomilismy:-D Poszło sprawnie i dziś z utęsknieniem czekamy aż kruszynka będzie z nami. Wstępny termin porodu to 4 sierpnia ( akurat w ten dzień przypada nasza 2 rocznica ślubu).
 
Ja tez witam sie tu. Mam na imie Magda, 30 lat. Z moim Kochaniem jestesmy prawie 10 lat razem, w tym 5 po slubie. Mamy juz jedna core 4-letnia a teraz po 3 m-cach staran ujrzelismy II kreski. Mieszkamy na Opolszczyznie.
 
To i ja się przywitam

HELLLLLO

Jestem ryczącą trzydziestką i mężatką od 11 lat.
Moja córa ma dziesięć lat ( sierpień 2003 ) i co roku w liście do Mikołaja prosi o rodzeństwo - mam nadzieję że w sierpniu bocian przyniesie nam zdrowego dzidziusia !!!
O dzidzię staraliśmy się 11 miesięcy.
Mieszkamy w małopolsce :-D

BUZIAKI
 
witajcie
jestem nowa na tym forum, choć już kiedyś byłam ..... w poprzedniej ciąży
teraz spodziewam się kolejnego bąbla, oby szczęśliwie.....
 
reklama
Witajcie,
Mam na imię Magda, mam 36 lat, właśnie wczoraj potwierdziłam u lekarza, że jest maleństwo i pięknie bije mu serduszko. Jestem mamą dwójki ale mam trójkę:confused: dzieci. I teraz uwaga, 18-letnia córka:-), 13 letni syn:-) i 15 letnia córka męża z poprzedniego małżeństwa. Jesteśmy tzw. rodziną "patchoworkową" ale bardzo szczęśliwą. Byłam bardzo młodą mamą, potem młodą mamą a teraz jak to wczoraj mój lekarz powiedział, jeśli chodzi o kobiety w ciąży to jest "starszą" kobietą:-D:-D. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę spełnienia marzeń w Nowym Roku.



 
Ostatnia edycja:
Do góry