reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

Witam, mam na imię Alicja, niestety już 38 letnia (a zatem seniorka w waszym gronie;-) ). Jestem szczęśliwą mamą już prawie 14-miesięcznego synka Michała (przyszedł na świat 16 grudnia 2010 roku), żyję w związku nieformalnym, ale wyjątkowo szczęśliwym:-) 31 października 2011 roku straciłam Fasolkę, ale los był dla mnie łaskawy i w kilka tygodni później znowu zaszłam w ciążę. Termin porodu mam wg om i usg na 5 września 2012. Niestety i ta ciąża nie należy do łatwych, mam sporego krwiaka, który zagraża mojej Kruszynce, oprócz tego doszły problemy z hormonami i sercem. Od kilku tygodni leżę na patologii ciąży, a do domu wychodzę jedynie na weekendowy przepustki.
 
reklama
Hej,
podczytuję was czasami, więc postanowiłam się ujawnić. Mam na imię Gosia, mam 31 lat. Wychowuję razem z mężem synka, i teraz czekamy na kolejne maleństwo. Mam nadzieję, że nie zapeszę, tym bardziej, że pierwsza wizyta już za nami.
pozdrawiam
 
Cześć!
Witam wszystkie oczekujące kobietki! Mam na imię Ania i jestem z Wrocławia. Mam wspaniałego męża Kamila oraz psa rasy basset hound o imieniu Bajzel .O ciąży dowiedziałam się w piątek trzynastego. Nasza rodzinka powiększy się 21 września 2012 ( wg.OM).
 
Witam :) Mam na imię Iwona, 25 lat jestem ze śląska. Mam męża, jest to moja pierwsza ciąża. Termin jak na razie na 15 września. Pozdrawiam wszystkich :)
 
Czesc dziewczyny to i ja dołączam do Waszego wrzesniowe grona:)Mam na imie Karolina mam 27 lat pochodze z przeźmierowa pod Poznaniem mam2,5 letniego synka Olafa!A we wrzesniu bedziemy miec 2 kruszynke w domku!
 
Witam wszystkie dziewczeta :-)
Mam na imie Emila i mam 31 lat, termin mam na 1 wrzesnia wiec moze sie zdarzyc ze bedzie sierpien :-) Jestesmy malzenstwem dopiero pol roku ale znamy sie 5 lat i o dzieciaczka zaczelismy sie starac juz przed slubem :-) i w koncu nam sie udalo. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)
 
Witam wszystkie mamy wrześniowe:happy:
Mama na imię Kasia i mam 26 lat, mieszkam w Irlandii. Spodziewam się naszego pierwszego dzidziusia, udało się już przy pierwszej próbie :laugh2: Termin na 11 września. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
 
Cześć Dziewczyny,
Mam na imię Dominika, mam 28 lat, czekam na nasze pierwsze maleństwo które ma się urodzić w połowie września :))
 
reklama
Cześć. Mam na imię Ania, mam 27 lat. Razem z mężem mamy już 6-letniego synusia. Wierzymy, że we wrześniu rodzinka znów się powiększy.

Witam wszystkie mamuśki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry