reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się.

Cześć Mamuśki!! :)
Właśnie Was znalazłam i postanowiłam dołączyć do tak zacnego grona ;)
Mam na imię Ula, ale wszyscy mówią na mnie Zosia. Mam 27, chociaż za kilkanaście dni już 28! lat. Mieszkam niedaleko Gdańska.
Moja Fasolcia ma się pojawić na świecie 22.09. i już nie mogę się doczekać.:-D To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
Pozdrawiam Was serdecznie Mamuśki i życzę wspaniałych ciążowych przeżyć! :):-)
 
reklama
Witam, mam na imię Angelika mieszkam w Lodzi, mam 30 lat i moje maleństwo urodzi się ok 29 września. To moje pierwsze dziecko i mam nadzieje, ze forum podsunie mi wiele przydatnych rozwiązań:)
 
Witajcie Kochane Wrzesnioweczki:-)
Mam na imie Joasia mam 25 lat mieszkam w woj. lubuskim
II kreseczki zobaczylam 21 stycznia a Nasza pierwsza Kruszynka planuje swoje przyjscie na swiat na ok 23 wrzesnia takze z checia dolaczam do Waszego zacnego, jak widze grona:-)
 
tu mnie jeszcze nie było ;)
weronka, 32 lata, z warszawy, z pierwszym dzieciem w brzuchu ;)
termin - przełom sierpnia i września, ale wrześniówki bliższe są memu sercu ;) najwyżej będę przecierać szlaki ;)
 
Witam.
Jestem Dorota i mam 33 lata oraz jestem drugi raz w ciąży - pierwsza ciąża obumarła po ponad 8 latach starania. Jestem z Katowic.
Termin wrześniowy - dziecko nauczycielskie ;)
 
Cześć jestem Brygida mam 26 lat jestem z pod Poznania jestem po raz pierwszy w ciąży po ponad dwóch latach starania.
Termin na 20 września ale jak bym przenosiła sześć dni to urodziło by się w moje 27 urodziny i 3 rocznice ślubu zobaczymy czy się uda :)
 
Kasieq witaj mam nadzieję, że da się Wam urodzić w dogodnym terminie ;) trzymam kciuki

Witaj Maybebaby ja też już miałam 27 urodziny pare lat temu :D

Axarai witaj ;) terminy terminami, a dzieciątko jak będzie chciało wyjść to i tak wyjdzie kiedy chce :)

Witaj Joasiu ;)
 
reklama
Witajcie
Ja mam na imie Monika, mam 33 lata, jestem z Warszawy.
Pierwszego synka urodzilam przez cc w 2009, coreczke tez przez cc pod koniec 2010, a teraz czekamy na nasz trzeci Skarb- jeszcze nie wiemy, czy chlopczyk czy dziewczynka.
 
Do góry