reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Witam wszystkie Sierpniówki 2011!

Ja jak zwykle po swojemu, najpierw udzielam się na forum, dopiero później postanawiam zapisać się do Sierpniówek.

Mam na imię Monika, mam 31 lat. Jestem mężatką od 7 lat, mam syneczka 6-letniego.
Mieszkam niedaleko Krakowa, gdzie też pracowałam (oczywiście zanim poszłam na zwolnienie).
Moja praca polegała na obsłudze finansowej klienta, była dość stresująca dlatego szybko poszłam na zwolnienie.
Bardzo dużo nerwów kosztowało mnie rozwiązywanie sytuacji konfliktowych z klientem, jakaś taka nerwowa stałam się w tej ciąży.
Wolałabym dłużej popracować, zawsze to czas szybciej leci i ma się czym zająć myśli, no ale tak widać musiało być.

Bardzo dużo czytam książek, uwielbiam Grocholę, zawsze z utęsknieniem czekam na jej książkę!
Lubię kino, uwielbiam dobrze zjeść, jak mam wenę to potrafię przestać w kuchni kilka godzin.
Także wychodzi na to, że jestem totalną domatorką w przeciwieństwie do mojego męża, który lubi spędzać czas między ludźmi.

Pozdrawiam
 
Hej :) Mam na imię Agnieszka jestem z Olsztyna, mam 24 lata i od dwóch tyg jestem mężatką. Obecnie kończę szkołę fryzjerską i czekam na małą Natalkę :)Pozdrawam
 
Witam forumki :)

mam 26 lat, w sierpniu będę mamą po raz pierwszy :) Od 2 lat jestem mężatką, o dzidzię staraliśmy się ok. 10 miesięcy i wreszcie się udało hurraaa!
Mieszkam w Krakowie, pozdrawiam Was serdecznie!
 
reklama
Do góry