reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Witam, jestem tu po raz pierwszy. Mam na imię Justyna, lat 26 i to Nasze pierwsze dziecko. Termin mam na 9 sierpnia, obecnie nie pracuję, bo się zwolniłam w tamtym roku,żeby poszukac czegos lepszego,a potem się okazało,że jestem w ciąży i to było cudowne:) Jestem po studiach mgr, więc pocieszam się, że po tzw. odchowaniu znajdę jakąs dobrą pracę i wszystko Nam się ułoży jakos:) pzdr
 
no wreszcie odkryły się mamusie wiekowe, a myślałam, że tylko ja tu emerytka, prawie babcia :-D
Witam, nowe mamy
 
:-)to ja też się przedstawię:)
Mam sześciolatka Macieja i prawdopodobnie Zuzię, która pojawi się na świecie już niedługo.
Termin mam na 28 sierpnia.Od czerwca jestem już na L4, najpierw dopadło mnie jakieś przeziębienie, potem ucisk na nerkę, a potem gin stwierdził ze da mi fenoterol bo cos z ta szyjka nie tak:-(i od tego czasu siedze sobie w domu.
A pracuje jako księgowa w państwowej firmie obslugującej szkoły i przedszkola - oświata:-)
A i mam jeszcze 30 na karku ale juz nie dlugo bo w lipcu stuknie mi 31:szok: a czuje sie na dwadziescia pare;-)
Więc witam wszystkie sierpnióweczki i pozdrawiam:-)



 
Ostatnia edycja:
Witam :)
mam na imię Kamila i mam 27 lat i mieszkam we Wrocławiu :)
Skończyłam farmacje i obecnie..... odpoczywam ;p
To nasze pierwsze dziecko :)
Uwielbiam czytać książki i chodzić po górach ( z czym ostatnio trochę trudno ;))
 
reklama
Witam się i ja :)
Mam na imię Gosia mam 24 lata. Mieszkam we Wrocławiu ale rodzić będę w moim rodzinnym mieście - Zielonej Górze. Pracuję w branży farmaceutycznej i kończę studia. Spodziewam się chłopczyka - Błażeja. Jest to mój pierwszy potomek ;) Termin mam wyznaczony na 28 sierpnia , ale według połówkowego USG na 20 sierpnia . Uwielbiam gotować i szperać po lumpkach ;)
 
Do góry