reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
witam nowe mamusie!!!!

sierpien jest w porzasiu, najpierw jeszcze troche cieplo, jak jeszcze nie beda chodzic to w wozkach bedziemy wozic dzieciaczki a na wiosne i lato juz mozemy na swierzym powietrzu szalec!
 
to i ja tutaj dołączę, bo jakoś wcześniej nie zauważyłam tego wątku...

Jestem Lena. To moja druga ciąża, z pierwszej mam 3-letnią córeczkę. Jakiś czas temu wyniosłam się z Warszawy w okolice Pruszkowa.
Pracuję w branży budowlano-projektowej. Termin porodu mam wyznaczony na 20 sierpnia.

Uwielbiam zwierzaki (tylko na razie pracuję nad mężem;)), zajmowanie się ogrodem i wogóle przebywanie na łonie natury.
 
Ostatnia edycja:
To i ja dołączę :)
Czytuję Forum od dłuższego czasu, ale w końcu zdecydowałam się odezwać :)
Mam na imię Kasia.
Mieszkamy, jak kto woli - blisko Płońska i Nowego Dworu.
Czekamy na naszą pierwszą Dzidzię :)
 
reklama
to ja też się przedstawię :)
Mam na imię Justyna, mieszkam w Żywcu, jest to moja pierwsza ciąża, mam 29 lat :)
termin mam na 2 sierpnia:)
 
Do góry