reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

reklama
witam. Jestem Klaudia z Pszczyny na Śląsku, mam 26 lat. Mama rocznego Błażeja ur 8.06.2010 oraz drugiego bobasa, który wg terminu pojawi się u nas 15.12.2011 ;)
Troszke Was podczytuję na głównym i postanowiłam sie dołączyć :) Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Witam i ja postanowiłam do Was dołączyć, poczytałam trochę, ale muszę więcej, zeby się coś o Was dowiedzieć :-)
Kilka słów o sobie... Pochodzę z Zielonej Góry, mam wspaniałego synka Adasia ze stycznia 2010,a na przełomie sierpnia/września dołączy do nas córeczka Hania, której się już doczekać nie mogę, a jednocześnie się boję jak to będzie... Mam nadzieję, że Wasze rady, opowieści na temat dwójki Maluchów pomogą mi w tym pierwszym, ciężkim czasie :-)
Pozdrawiam ciepło!! :-)
 
reklama
Witaj Ramari! widzę że mamy dzieciaczki w podobnym wieku tyle że ja mam dwie pannice :-) i nawet jakoś niedaleko mieszkamy, skąd jesteś dokładniej bo ja z Wrocłwia.
Zapraszamy na główny wątek!
 
Do góry