reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
imie Paulina
wiek 25

stan cywilny panna
ilosc juz posiadanych dzieci nie posiadam
data porodu 23 wrzesień 2009
zawod lub wykonywana prace studentka
gdzie mieszkam Warszawa
w moim brzuszku mieszka nasze słoneczko
 
Proponowałabym odświeżyć trochę listę. Wytłuścić, powiększyć czcionkę, tak żeby wszystko było ładnie i przejrzyście. Tak jak jest u sierpniówek czy lipcówek.
Np.

Alex91
- termin porodu wg.USG - 10 września
- płeć maluszka - chłopiec

Coś takiego myśle było by dobre.:tak: Tu prośba do post ptaszynki. Jeśli nie możesz to mogę ja sie zająć.:happy:

 
ja myślę że to super pomysł :-) wszystko ładnie i ekstra widoczne ;-)i ja mogę być pod 16 września tak jak mam wg.OM:)
 
oki
no własnie myślałam coby tam coś dodać:-):tak:
się zajmę :)
chcecie oba teminy porodu tzn OM iUSG czy tylko jeden?
 
Ostatnia edycja:
wiecie co?
zrobię jeden termin, chyba będzie bardziej czytelne
jak kogoś trzeba będzie przesunąć w terminach to dajcie znać
to działam:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki
ponieważ jest nas tak dużo:-):-):-):-) to lista nie mieści się w jednym a nawet w dwóch postach więc postanowiłam się porządzić:-D:-D i załozyłam osobny wątek żeby bałaganu nie robić za dużo. wydaje mi się że będzie to czytelne :)
Same zobaczcie. Z powodów technicznych (jak napisałam pod listą ) resztę wkleję później bo za chwile chyba kompa rozniosę za jego sztuczki:wściekła/y::-D
buziaczki.
ps. Acha poprosiłam o podpięcie wątku:tak:
 
reklama
post_ptaszyna piękna lista :tak: tylko ja mam termin na 31.08/1.09 - poprawiałam tu w wątku, ale tyle tu wpisów, że nie widać wyraźnie (wpisz 1.09) :-)
 
Do góry