reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam Was serdecznie czerwcowe mamy! Mam na imię Inga, mam 32 lata i 9 czerwca ma przyjść na świat nasz drugi skarbek.
Mamy prawie 4 letnią córeczkę, która już nie może się doczekać maluszka, zobaczymy jak to będzie dalej...
Pozdrawiam cieplutko i życzę śnieżnych ale ciepłych (emocjonalnie) Świąt i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry!
Chciałam się przywitać z Wami - czerwcowe mamuśki i dołączyć do grona. Moja kruszynka ma się pojawić w Dzień Dziecka :) To będzie mój pierwszy dzieciaczek, choć mam już jednego Aniołka. Ale cieszę się, że w końcu mogę uwierzyć i mieć nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze... czego wyrazem jest moje (w końcu) pojawienie się tutaj.
Pozdrawiam Was wszystkie gorąco! :-)
 
Meva - dzięki za słowa otuchy :) Ciężko mi było uwierzyć, że tym razem się uda - ale powoli się przekonuję. Fajnie, że tu jesteście aniołkowe mamy - razem jest dużo łatwiej wierzyć.

Andzia111 - dzięki :) - sama jestem zakochana w tym zdjęciu z usg - maluszek wygląda jakby machał do nas rączką (można prawie paluszki policzyć), a to był dopiero 12 tydzień! Ech... żebym mogła już poczuć jak się rusza...
 
To ja mam pytanie do wszystkich przyszłych Mamuś...czy też macie takie humory...raz jest ok a za chwilkę nerwy szaleją...częściej jednak nerwy moje biorą górę...rozmawiałam z przyjaciółkami które mają to za sobą...więc to chyba normalne;-) Oj ciężko ze mną ostatnio wytrzymać:-):-):-):-)
A jak to jest u Was?
 
Witajcie mam na imię Magdalena lat 23 i wraz z Moim Kochanym Narzeczonym Wojtkiem lat 25 spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Jestem teraz w 14 tygodniu i termin mam na koniec czerwca. Czuje jednocześnie przerażenie i ogromna radośc. W poniedziałek byłam na pierwszym USG ciazy.... zobaczyłam mojego Aniołka.....usłyszalam bicie serduszka... lekarz powiedzial ze dzieciatko rozwija sie prawidłowo...bardzo sie ciesze bo bardzo sie martwilam...to cud ze we mnie jest taka cudowna istota... Chciala bym zeby rodzina zareagowala pozytywnie na wiesc o ciazy... trzymajcie kciuki niedlugo im powiemy...:-)
 
Cześć mam na imię Agnieszka. Mam 30 lat. Jestem mamą 2 dzieci: Justynki lat 7 i Tomka lat 3. W listopadzie okazało się, że w czerwcu dojdzie nam jeszcze jeden maluszek. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.:-)
 
Hej obecnie mieszkamy w Irlandii i tu odbedzie sie porod Troche sie boje bo to z dala od rodziny no i to moj pierwszy dzidzius Termin mam na 21 czerwca Trzymajcie kciuki:blink:
 
reklama
witam :) ja również chchiałabym dołączyć do Waszego grona :) Mam na imie Kamila i mam 20 lat, jestem w 15 tygodniu ciąży i maleństwa spodziewam się ok 25 czerwca :):) Pozdrawiam was cieplutko :-D
 
Do góry