reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

Witam.
Mam naimie Agnieszka. Ja i mój Mąż Marcin mamy po 29 lat. Od 4 lat jesteśmy rodzicami cudownej dziewczynki, Anastazji, która przyszła na świat z chorym serduszkiem. Dziś Tuśka chodzi do przedszkola, biega jak inne dzieciaki i nie pamięta szpitala i operacji. Było ciężko wiec dopiero w tym roku pomyśleliśmy o 2 Dziecku. Pierwsza próba zakończyła się matrwą ciąża w marcu, za 2 razem się udało i obecnie noszę pod sercem Szkraba który wczoraj rozpoczął 17 tydzień i ma pojawić się wśród nas 5 kwietnia.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam wszystkie Panie będące w ciąży i te kóre mają już swoje dzieciaki. Jestem tatą najcudowniejszego ( jak dla każdego taty jego pociecha ) syna Bartusia, ktróry właśnie skończył 6 lat. Rozwija się super aż miło patrzeć.
Dlaczego postanowiłem napisać na forum przeznaczonym głównie dla kobiet?
Niestety nie byłem obecny podczas pierwszej ciąży żony ani nawet podczas pierwszych miesięcy życia naszego syna, nie dlatego, że nie chciałem tylko po prostu tak czasem nie mamy wpływu na to jak ułoży nam się życie. Teraz jesteśmy bardzo szczęśliwą rodzinką, która potrafi się ze sobą porozumieć i , w której niegdy nie brakuje miłości. Co zresztą widzi nasz syn, który jest dzieckiem-przytulakiem. :-) I właśnie dlatego teraz będę nadrabiał to co wtedy straciłem.
Do lekarza chodzimy do dr. Slęczki w Katowicach na Łubinowej. Gdyby któraś z Pań nie miała jeszcze lekarza lub chciała zmieić to ten jest naprawdę godny polecenia. Miły, sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. I co najważniejsze facet zna sie na rzeczy co można zauważyć na pierwszej wizycie.
Tak więc miłe Panie teraz będę czestym gościem forów na babyboom.pl
Portal ten znalazła żona, która często zagląda jak ma jakieś pytanie bądź po prostu czegoś nie wie.
Pozdrawiam...
 
Witaj!!!
Mój Mąż pojawił się w życiu Córki kiedy miała 2 m-ce. Nie byliśmy wtedy małżeństwem a Marcin krótko przed porodem wyjechał służbowo do Hiszpanii. Bardzo szybko odnalazł się w tej roli i jest cudownym Ojcem. Kiedy Go nie było wiele razy słyszałam jak Mamie współczli,że córka sama z brzuchem została a kiedy wrócił...szok ludziska nie wiedzieli co powiedzieć. Rok temu Anastazja niosła Nam obrączki do Ołtarza a teraz razem z Nami czeka na kolejne Dziecko. Marcin nie wie jeszcze czy bedzie przy porodzie ale najważniejsze,że będzie w domku bo to ważne mieć Kochanego Faceta który wspiera jak umie.
 
Witam Wszystkie Kwietniówki!!!

Mam na imię Renia, mój mąż Marek i mieszkamy w Katowicach (Podlesie). Pozdrawiam wszystkie mamy ze Śląska:)W październiku (13.10) obchodziliśmy naszą pierwszą rocznice ślubu a od 4 miesięcy w moim brzuszku rośnie mała fasolka.:-) No już nie taka mała bo ma aż 11 cm::tak: To nasza druga ciąża, niestety w styczniu tego roku straciłam pierwszą (7tydz). Ale wierze, że teraz będzie wszystko dobrze i w kwietniu pojawi się w naszej rodzinie malutka istotka, którą już bardzo kochamy. Według OM termin mam na 8 kwietnia, ale zobaczymy:)

Pozdrawiam Wszystkie przyszłe mamusie i tatusiów:)
 
Witaj Reniu!!! Ja przeżyłam to co Ty w marcu i też wierzę w pomyślny koniec tej ciąży. Mój termin jest 5 kwietnia, ale pierwszą córkę urodziłam tydzień później. Powodzenia
 
:) Nazywam się Ola i w kwietniu mam urodzić swoje pierwsze dziecko:) ja jestem spokojna i szczęśliwa( za to wszystkie przyszłe babcie i prababcie i ciocie uskuteczniają panikę:-)) . Mój narzeczony baaaardzo chce mieć córeczkę a ja chce żeby było zdrowe...więc pewnie będzie chłopczyk:D

buziaki:)
 
witam mam na imie kasia na 20 kwietnia mam termin porodu, razem z mezem niemozemy sie doczekac kolejnego malenstwa, mamy 2 letnia córcie Julke, chcielismy aby niebyla jedynakiem samolubem:) wiec postaralismy sie o rodzenstwo, niektórzy uwazają ze zrobilismy błąd bo mam 22 lata i jestem zamloda:)ale ja jestem innego zdania:)pozdrawiam wszystkie mamy
 
witam mam na imie kasia na 20 kwietnia mam termin porodu, razem z mezem niemozemy sie doczekac kolejnego malenstwa, mamy 2 letnia córcie Julke, chcielismy aby niebyla jedynakiem samolubem:) wiec postaralismy sie o rodzenstwo, niektórzy uwazają ze zrobilismy błąd bo mam 22 lata i jestem zamloda:)ale ja jestem innego zdania:)pozdrawiam wszystkie mamy

A tam za młoda:p ja mam 20 lat i tak się zdarzyło po prostu:) wcale sie nie czuje za młoda:)
 
Popieram Almani, nie ma reguły co do wieku odpowiedniego, ja po raz pierwszy zostałam mamą gdy miałam lat 19 potem 21 i teraz 35, dzieciaki są super niezależnie od wieku. Dodam iż moje pierwsze dziecko było jak najbardziej planowane i chciane, a na dzień dzisiejszy jest super nastolatką z którą rozumiemy się bez słów.
 
reklama
Do góry