reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamy,
zapomnałam się przedstawić, a podczytuję nasze forum już chwilę, teraz pora i na mnie. Mam na imię Karolina mam 25 lat, pochodzę z Krakowa, a obecnie mieszkam w Wieliczce. Jestem już prawie rok po ślubie z moją miłością z czasów LO, mąż ma na imię Piotr. W lipcu byliśmy na naszej podróży poślubnej w Egipcie, a po powrocie okazało się że nie jesteśmy już sami... Przywieźliśmy sobie najwspanialszą pamiątkę jaką mogliśmy sobie wymarzyć :-) - mam tylko nadzieję, że nie będzie to mały faraon. Będzie to nasze pierwsze dziecko - już wiadomo, że synek :happy2:.
 
Witam wszystkie kwietniowe mamy,
zapomnałam się przedstawić, a podczytuję nasze forum już chwilę, teraz pora i na mnie. Mam na imię Karolina mam 25 lat, pochodzę z Krakowa, a obecnie mieszkam w Wieliczce. Jestem już prawie rok po ślubie z moją miłością z czasów LO, mąż ma na imię Piotr. W lipcu byliśmy na naszej podróży poślubnej w Egipcie, a po powrocie okazało się że nie jesteśmy już sami... Przywieźliśmy sobie najwspanialszą pamiątkę jaką mogliśmy sobie wymarzyć :-) - mam tylko nadzieję, że nie będzie to mały faraon. Będzie to nasze pierwsze dziecko - już wiadomo, że synek :happy2:.
sweet :-D
ja też z moja miloscia z L.O. ale dopiero w czerwcu bedzie slub, razem z chrzcinami :-)
 
Mam na imie Karolina i mam 25 lat moj narzeczony Dawid 30, na Swieta Bozego Narodzenia minie nam 4 lata jak jestesmy razem. Obecnie mieszkamy w Edynburgu w UK. Slub planujemy w lecie razem ze chrzcinami :-) To moja pierwsza ciaza i bardzo jestem szczesliwa :happy2:

 
Hej,
ja czasem was poczytuje, ale moze zaczne sie tez troche udzielac :)
mam... XX (duzo) lat, razem z mezem mieszkamy od dwoch lat w Dublinie i na razie nie planujemy powrotu do Pl. Troche mamy w zwiazku z tym dylemat dotyczacy imienia dla Bobasa.
obecnie zaczynam 18tc i mam nadzieje, ze pozostale 22 uplyna bez problemow....
Pozdrowienia!
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamy,
zapomnałam się przedstawić, a podczytuję nasze forum już chwilę, teraz pora i na mnie. Mam na imię Karolina mam 25 lat, pochodzę z Krakowa, a obecnie mieszkam w Wieliczce. Jestem już prawie rok po ślubie z moją miłością z czasów LO, mąż ma na imię Piotr. W lipcu byliśmy na naszej podróży poślubnej w Egipcie, a po powrocie okazało się że nie jesteśmy już sami... Przywieźliśmy sobie najwspanialszą pamiątkę jaką mogliśmy sobie wymarzyć :-) - mam tylko nadzieję, że nie będzie to mały faraon. Będzie to nasze pierwsze dziecko - już wiadomo, że synek :happy2:.

az poplakalam sie..cudowny prezencik zrobiliscie sobie na pamiatke :tak:


a ja nie wiem czy pisalam..ale z moim Pitrkiem poznalismy sie na czaterii..hehe..najpierw glupie rozmowki..pozniej przenieslismy sie na gg i tak nasza znajomosc sie rozwijala..jestesmy juz ze soba prawie 6 lat... tego roku w grudniu w koncu moj polowek dorosl o decyzji o malzenstwe tak wiec 29 grudnia zmieniamy stan cywilny :-D
 
Do góry