reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

Witam,
jestem ze śląska, z okolic gliwic.
W sierpniu na 27 urodziny dostałam najwspanialszy prezent, pozytywny test!! Po roku starań, z góry skazanych przez lekarzy na niepowodzenie. Ale jednak sie udało.
To nasze pierwsze maleństwo, więc oboje z męzem bardzo to przeżywamy. A ciąza niestety od początku zagrożona. Od 5 tygodnia mam absolutny zakaz chodzenia. Niestety moja macica nie chciała sie dostosować i nie dośc ze za mala to jeszcze cały czas sie kurczyła.
Teraz jestem w 13 tygodniu, i powoli jest lepiej. Wczoraj byłam nawet na zakupach i kupiłam sobie śliczne botki na zime i dwie ciążowe bluzeczki.
Na szczęście mam swoją mała firme i moge spokojnie pracowac w domku nie ruszajac sie z łóżka. Reszte załatwia mąz.
Termin: 11 kwiecien

to chyba tyle na mój temat
pozdrawiam wszystkie kobitki
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Mam na imię Agnieszka- 29lat, mam córkę Natalkę-3latka, oraz od 4lat męża z którym jesteśmy już 10 latek :tak:
Pierwsza ciąża była dokładnie zaplanowana, druga to kompletne....zaskoczenie -jednym słowem wpadka.
Ja nie chciałam więcej dzieci(mój mąż chciał, ale jeszcze nie teraz;-))i planowałam założyć spiralkę kiedy to w moim ciele rozwijało się już maleństwo :-D
Nie ukrywam że jak zobaczyłam dwie kreski na teście to byłam skrajnie załamana, ale z czasem oswoiłam się z tym faktem i teraz już cieszymy się oboje z mężem, że Natalka będzie miała siostrę :-D
Termin porodu z USG- 05.04.2009
z om - 27.03.2009
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie! Mam na Imię Karolina i od miesiąca jestem szczęśliwą żonką mojego kochanego Grzegorza.
Ten cud w moim brzuszku to nasze pierwsze wyczekiwane i wymodlone maleństwo:-D
teraz oboje powoli przygotowujemy sie do najtrudniejszej a zarazem najpiękniejszej roli naszego życia. Pozdrawiam serdecznie!
 
witam wszystkie przyszłe mamusie kwietnióweczki !!:-) ja też jestem szczęśliwa że się do nich zaliczam:-D !!! Mam na imę Wiola i jestem z Wałbrzycha, w tym roku wyszłam za :wink: mąż w czerwcu ,mój mąż ma na imię Piotr ,jesteśmy rówieśnikami :tak: . Wsierpniu przed moimi urodzinami dowiedzieliśmy się , że będziemy mieli dzidziusia -bardzo się cieszymy i zmieniło to bardzo wiele w naszym dotychczasowym życiu ,zawsze chciałam mieć dziecko i cieszę się bardzo,że będę je miała z Piotrem, którego pokochałam :-D .Obecnie jestem w czternastym tygodniu ciąży,dzień porodu
lekarz wyznaczył mi na 4 kwietnia 2009 :-p.Cieszę się bardzo ,że będę mogła z wami się podzielić radościami i obawami drogie przyszłe mamusie.Pozdrawiam serdecznie wszystkie ,życzę zdrówka i trzymam za was kciuki.Buziaczki Wiola!!
 
Ostatnia edycja:
Witam...
Z tej strony Magda. 27 letnia przyszła mamusia z Warszawy.
Razem z mężem rodzimy 27 kwietnia 2009.
TP 27 kwietnia lekarz obliczyl z OM (20 lipca 2008)
USG w 5 tc wykazalo 1 maja dlatego zapisalam sie i do kwietniowek i majowek. W poniedzialek zobaczymy czy sie wypisuje z majowek
 
Witam!!!

Co prawda troszkę na tym cudnym forum jestem, ale jeszcze tak oficjalnie się nie przedstawiłam. Troszkę wstyd:zawstydzona/y:ale lepiej późno niż wcale.

A więc nazywam się Asia, za trzy tygodnie skonczę 25 lat. Pochodzę z Mazur, dokładnie z Ełku, a obecnie mieszkam w Holandii wraz z mężem. Jesteśmy małżeństwem od 4/08/2007 ale nasza znajomość jest o wiele dłuższa, bo jesteśmy ze sobą prawie 10 lat, od początku mojej średniej szkoły.
W Holandii mieszkamy ponad rok i przeprowadziliśmy się tutaj , ponieważ moj mąż dostał ciekawą pracę. Ja narazie nie pracuję, uczę się holenderskiego i szlifuje angielski.
Tak w ogóle to mialam wlaśnie iść do pracy od września , ale dzidzia w brzuszku pokrzyżowała plany za co jestem oczywiście jej wdzięczna.

Termin wg USG mam na 30 kwietnia a według OM na 14 kwietnia.
Nie mogę już się doczekać dzieciątka i mam nadzieję, że to będzie córeczka Zosia.

Pozdrawiam wszystkie mamusie kwietniowe!!!
 
Tak więc przedstawiam się i JA :-)
Mam na imię Magda, mam 25 lat, jestem z Wrocławia i tu razem z moim mężulkiem mieszkamy. Małżeństwem jesteśmy od 30 września 2006! A znamy się ponad 9 lat ;-)
Od 4 m-cy mam małego lokatorka pod serduchem. Wg OM której fizycznie nie było termin był na 22 kwietnia, natomiast po pierwszym USG okazalo się, że maleństwo jest o dwa tygodnie strarsze i teraz mamy 15 tygodni, a termin wg USG 10 kwiecień 2009:tak: Narazie wprawiamy się i wychowujemy naszego małego pieska :-D pozdrawiam!
 
Witam wszystkie Kwietniówki :-)
Jestem tu nowa, mam na imie Agata, i mam 20 lat. Mój partner Bartek ma 22 lata.
25 kwietnia 2009r. zostaniemy młodymi, ale bardzo szczęśliwymi rodzicami :-D
Już nie możemy się doczekać dnia narodzin, codziennie dotykamy tą wspaniałą istotke która żyje pod moim serduszkiem :-)
Mieszkamy w Wielkopolsce, w Poznaniu.

Pozdrawiam wszystkie Mamusie :-)


bde5697e13.png
http://http://www.suwaczek.pl/" tit...w.suwaczek.pl/cache/bde5697e13.png?html"></a>
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja napiszę krótko. Mam na imię Karolina i jestem 26 letnią szczęśliwą żoną. Moje (nasze ;-)) maleństwo przyjdzie na świat w okolicach połowy kwietnia.
Powoli wdrażam się w forum chociaż przyznam, że na razie raczej czytam. Zapewne moja aktywność poprawi się wraz z upływem czasu.
[url=http://lilypie.com][/URL]
 
Ostatnia edycja:
Do góry